PĘTLA - kiedy w kinach nowy film Patryka Vegi? Data premiery znana!

2020-08-06 11:20 PK
Patryk Vega
Autor: WBF

Pętla to najnowszy film Patryka Vegi, w którym został podjęty trudny temat afery podkarpackiej. W filmie wystąpili m.in. Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski i gwiazda popularnego reality show Królowe życia - Dagmara Kaźmierska. Kiedy Pętla trafi na duży ekran?

Autor filmowych bestsellerów, królów box office i najgłośniejszych produkcji sezonu powraca z nowym tytułem! W „Pętli” Patryk Vega przedstawia kulisy kryminalno-seksualnego skandalu, w którym brali udział przedstawiciele służb specjalnych, celebryci, sportowcy, biznesmeni, policjanci, duchowni i politycy z pierwszych stron gazet. Tą produkcją twórca nawiązuje do swojego ulubionego gatunku, mocnego kina pokroju „Pibulla” i „Służb specjalnych”, które dały mu sławę i status najpopularniejszego reżysera w kraju. Odwołuje się także do swoich korzeni – kina dokumentalnego. Do pracy nad „Pętlą” Vega zdobył nagrania z domów publicznych, zarejestrowane ukrytymi kamerami. Rozpoczął także współpracę ze wszystkimi uczestnikami tzw. „afery podkarpackiej”, między innymi zamieszanym w sprawę oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicielami nocnych klubów – bliźniakami z Ukrainy i rodziną zmarłego boksera Cygana, którzy stali się bohaterami dokumentalnych nagrań publikowanych w mediach społecznościowych filmowca.

Pętla - kiedy film wejdzie do kin?

Patryk Vega przy okazji premiery każdego swojego filmu dzieli się wieloma informacjami dotyczącymi daty wejścia do kin, fabuły i obsady. Tym razem reżyser postanowił być oszczędny i nie zdradzać zbyt wiele. 3 czerwca dostaliśmy zwiastun reżyserski bez cenzury.

Aktualizacja: Pętla wejdzie do kin 4 września 2020 roku

Nowy film Vegi "Pętla". Stramowski jako Cygan, Królikowski w ostrych scenach seksu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE