seriale

Paul Wesley to serialowy Stefan z Pamiętników wampirów. Jak dziś wygląda przystojny aktor?

2024-04-19 7:33

Paul Wesley to aktor, który największą popularność zdobył dzięki roli Stefana w Pamiętnikach wampirów. Wraz z Niną Dobrev i Ianem Somerhalderem stworzyli serial, który do dziś cieszy się niesłabnącą sympatią ze strony widzów. Jak dziś wygląda Wesley? Sprawdźcie!

W 2009 roku premierę miał jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich 20 lat, Pamiętniki wampirów. Produkcja, opowiadająca historię pięknej Eleny Gilbert oraz zabójczo przystojnych wampirów, Stefana i Damona, przyciągała przed ekrany ogromną publiczność, która z wypiekami na twarzy obserwowała kolejne miłosne uniesienia głównych bohaterów. Serial doczekał się aż 8 sezonów, które łącznie liczyły 171 odcinków. Mimo że od emisji pierwszego odcinka minęło już 15 lat, fani serialu nadal chętnie powracają do odcinków ukochanego serialu i przypominają sobie, jak potoczyły się losy głównych bohaterów.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Jak dziś wygląda Paul Wesley?

W jedną z głównych ról w serialu, w Stefana, wcielał się Paul Wesley, a właściwie Paweł Tomasz Wasilewski. Amerykański aktor, pochodzenia polskiego, przed rolą w Pamiętnikach wampirów wystąpił w filmach: Strzał w serce, Raport mniejszości, Ostatni podryw, Młody Artur, Życie na wrotkach, Upadłe anioły czy też Siła spokoju, zagrał również w serialach: Jezioro wilków, American Dreams oraz Fallen. To rola Stefana Salvatore przyniosła mu jednak międzynarodową popularność i ogromną rzeszę fanów. W Pamiętnikach wampirów grał w latach 2009-2017 roku. Później widzowie mieli okazję oglądać go jeszcze w filmach Medal Honoru, Opowiedz mi bajkę oraz w serialach: Flowers in the Attic: The Origin oraz Star Trek: Strange New Worlds. Jak dziś wygląda? Zapraszamy do galerii poniżej.