Msza święta

i

Autor: Pixabay

Pasterka 2021 w TV i ONLINE - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

2021-12-24 12:41

Pasterka to uroczysta msza święta, która najczęściej odprawiana jest w nocy z 24 na 25 grudnia. To bardzo ważne wydarzenie dla wielu Polaków, które w tym roku będzie można ponownie zobaczyć w Internecie i telewizji. Transmisja pojawi się również z Watykanu, gdzie pojawi się papież Franciszek. Gdzie i o której oglądać pasterkę w 2021 roku? O której godzinie?

Pasterka 2021 w TV i ONLINE - transmisja na żywo. Gdzie oglądać? Pasterka to bardzo ważne wydarzenie dla wielu Polaków. Uroczysta msza święta jest jedną z najważniejszych świątecznych tradycji. Najczęściej odprawiana jest w nocy z 24 na 25 grudnia i w tym roku ponownie pojawi się w telewizji oraz Internecie. Msza w bazylice Świętego Piotra odbędzie się trochę wcześniej. Papież Franciszek zdecydował, że pasterka w Watykanie rozpocznie się o godzinie 19:25.

Pasterka 2021 w TV: TVP1, TVP2

  • Uroczysta pasterka z Watykanu z udziałem papieża Franciszka - 24 grudnia TVP2, godz. 19:25
  • Pasterka z Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu - 25 grudnia TVP1, godz. 0:00
  • Uroczysta msza święta w Świątyni Opatrzności Bożej - 25 grudnia Polsat News, godz. 0:00

Ekstremalny quiz wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia. Sprawdź się, nie będzie łatwo!

Pytanie 1 z 15
Popularna piosenka „Jingle Bells” została napisana na Boże Narodzenie.
Quiz o Świętach Bożego Narodzenia

Pasterka 2021 online

Wszystkie pasterki, które są transmitowane na kanałach Telewizji Polskiej oraz Polsat News można obejrzeć za darmo w Internecie. Uroczyste msze święte pojawią się również na stronie WP Pilot - po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Transmisję będzie można oglądać na platformie Facebook oraz YouTube. W tym ostatnim serwisie pojawią się pasterki z różnych miast.

NAJDROŻSZE Prezenty Na Święta. LISTA Z DUBAJU | ESKA XD - Radio Eska #38