Pary aktorów, którzy NIE ZNOSILI SIĘ na planie filmowym!

2019-12-11 13:16
Pamiętnik
Autor: screen youtube.com/user/movieclips screen youtube.com

Chociaż grali pary w filmach i musieli udawać szaleńczo zakochanych, w prawidziwym życiu nie mogli się znieść! Zobacz, którzy aktorzy nie byli w stanie ze sobą wytrzymać na planie.

Gdy oglądamy film o miłości i widzimy na ekranie dwie osoby zakochane w sobie do szaleństwa, czasem trudno nam uwierzyć, że ta historia nie dzieje się naprawdę. A jednak - okazuje się, że dobrze nam znane filmowe pary często tworzą aktorzy, między którymi tak naprawdę kompletnie nie ma żadnej chemii.

Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

Patrick Swayze i Jennifer Grey - Dirty Dancing

Choć to już film-legenda, którym zachwycają się kolejne pokolenia, okazuje się, że ta para aktorów nie byłaby w stanie ze sobą wytrzymać. Swayze przez cały okres kręcenia był ponoć zirytowany humorami i wymaganiami swojej partnerki.

Leonardo DiCaprio i Claire Danes - Romeo i Julia

Mimo że grali najsłynniejszą parę kochanków w historii, DiCaprio i Danes mieli problem, żeby razem pracować. Danes zarzucała DiCaprio, że jest niedojrzały, DiCaprio twierdził natomiast, że filmowa Julia jest wiecznie spięta. Trudno uwierzyć, że w takiej atmosferze dali radę nagrać film do końca.

Jamie Dornan i Dakota Johnson - 50 twarzy Greya

Akurat tej parze wiele osób zarzuca kompletny brak chemii również na ekranie - okazuje się przy tym, że aktorzy nie dogadywali się również naprawdę. Ich brak dopasowania doprowadził ponoć do wielokrotnego powtarzania miłosnych scen w serii o Anastasii i Christianie. A było ich sporo...

Reese Witherspoon i Vince Vaughn - Cztery Gwiazdki

Ten bożonarodzeniowy hit nie był podobno łatwy do nakręcenia... Podczas gdy Witherspoon chciała dokładnie przygotować każdą scenę, Vaughn był zirytowany i wolał podchodzić do pracy spontanicznie. Co więcej, para nie pojawiła się razem na czerwonym dywanie podczas promocji filmu.

Ryan Gosling i Rachel McAdams - Pamiętnik

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne (zwłaszcza że para zaczęła się później spotykać naprawdę), Gosling i McAdams nienawidzili się podczas kręcenia filmu! Do tego stopnia, że Gosling chciał, aby jej rolę przejęła inna aktorka. Ostatecznie w dojściu do porozumienia pomógł im reżyser. Wyobrażacie sobie jakichkolwiek innych aktorów w tym filmowym klasyku?

Źródła: list25.com, ranker.com

NAJNOWSZE