Paradise Hotel – prowadząca. Uczestniczka Top Model poprowadzi nowe show TVN7?

2019-12-10 18:35 kw
Klaudia el Dursi
Autor: Bartosz Krupa/East News

Paradise Hotel to reality show, które emitowane było w USA. Program doczekał się trzech edycji, a widzowie mieli okazje je oglądać w 2003, 2008 oraz 2019 roku. Okazuje się, że już wkrótce na antenie TVN7 zadebiutuje pierwsza polska edycja show. Format bardzo przypomina znany już polskim widzom program Love Island. Wyspa miłości. W Paradise Hotel uczestnicy wyjeżdżają do luksusowego hotelu na Bali. Ich celem jest dobranie się w pary i utrzymanie ich do końca tygodnia. Mówi się, że prowadzącą show ma szansę zostać uczestniczka ostatniej edycji Top Model.

Paradise Hotel – prowadząca. Uczestniczka Top Model poprowadzi nowe show TVN7? To program, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Formuła bardzo przypomina program Love Island. Wyspa miłości, emitowany przez Polsat. Uczestnicy Paradise Hotel zostają wysłani na Bali, gdzie ich zadaniem jest dobranie się w idealne pary i utrzymanie takiego stanu rzeczy do końca tygodnia. Wszyscy spekulują na temat tego, kto poprowadzi nowe show TVN7. Czy gospodarzem show zostanie Klaudia El Dursi, znana widzom Top Model?

Paradise Hotel – prowadząca

Klaudia El Dursi to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych uczestniczek ostatniej edycji programu Top Model. To właśnie ona otrzymała na castingu złoty bilet i ominęła w ten sposób etap bootcampu. Mimo że nie wygrała ósmej edycji, już teraz ma na koncie współprace z dużymi markami. Modelka ma szansę zaistnieć również w polskim show-biznesie. Mówi się, że El Dursi zostanie prowadzącą nowego programu TVN7 – Paradise Hotel, a tym samym pójdzie w ślady koleżanki po fachu - Karoliny Gilon. Ona również zaczynała w Top Model, teraz natomiast prowadzi między innymi reality show Love Island. Wyspa miłości. Jak na razie, informacji nie potwierdziła jeszcze ani Klaudia El Dursi, ani stacja TVN7. 

NAJNOWSZE