Papiery na szczęście odc. 29, 30, 31, 32: Sandra spotyka się na seks z Filipem. Grzesiek udaje narzeczonego Marty i atakuje Adama!

2021-10-25 8:43 kg
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Na początku września 2021 roku na antenie TVN7 został wyemitowany ostatni odcinek Zakochanych po uszy. Widzowie pożegnali się z ukochanymi bohaterami, których losy mieli okazję śledzić od ponad 2 lat. Miejsce hitowej produkcji 6 września zajął nowy serial, Papiery na szczęście, w którym główną rolę gra Adriana Kalska. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji, która jest emitowana od poniedziałku do czwartku, o godzinie 19:30 w TVN7?

Papiery na szczęście odc. 29, 30, 31, 32. Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Papiery na szczęście - odcinek 29

Adam nie potrafi przestać myśleć o Marcie. Sandra nie może tego znieść. Na domiar wszystkiego do firmy „wprowadza się” Beatka, której Henryk zaoferował wolne miejsce. Beatka ma być bliżej Adama, z którym weszła w spółkę. Adam jest wściekły na dziadka. Tymczasem Sandra chce wybadać sytuację i pyta Adama wprost o to, czy ma poważne zamiary wobec jej rywalki. Adam mówi Sandrze, że z Beatką nic go nie łączy, ale z nią również… Sandra zamierza pozbyć się Nataszy. Jednocześnie Filip szantażuje Sandrę i chce, żeby w końcu się z nim przespała.

Papiery na szczęście - odcinek 30

U Kowalczyków odbywa się kolacja, na którą Alicja zaprosiła Sandrę. Sandra nie może znieść tego, że Adam jest zauroczony Nataszą, a na nią w ogóle nie zwraca uwagi. Postanawia więc wrobić Nataszę w kradzież biżuterii… Po kolacji Ola postanawia śledzić Martę i dociera za nią do mieszkania fryzjerek. Nastolatka mówi Marcie, że zna całą prawdę o nich i musi porozmawiać z Marysią. Marta boi się, że znów będą musieli uciekać… Sandra spotyka się na seks z Filipem. Marcel znajduje w rzeczach Sandry sporą sumę pieniędzy i wie, że dziewczyna coś przed nim ukrywa.

Sonda
Z kim powinien być Adam?

Papiery na szczęście - odcinek 31

Mateusz nie wierzy w kłamstwa Sandry, za dobrze ją zna. Tymczasem Marta zastanawia się, jak dać Adamowi do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie. Marcie zależy na pracy u Alicji i nie chciałaby jej stracić z powodu Adama. Kolejny raz z pomocą przychodzi Grzesiek, który zgadza się udawać narzeczonego Marty. Grzesiek spotyka się z Adamem i atakuje go. Adam, mimo, że oberwał od Grześka wyznaje Marcie, że i tak będzie o nią walczył. Marta boi się, że będzie musiała poszukać sobie innej pracy… Marysia i Maks dostają fałszywe dokumenty. Marysia jest zachwycona, ponieważ w nowym paszporcie jest pełnoletnia.

Papiery na szczęście - odcinek 32

Marta z dziećmi mają tego dnia spotkanie z dyrektorem krakowskiego liceum. Marta ma obawy, czy nie zostaną rozpoznani, martwi się tym, że dzieci nie mają ukraińskich świadectw… Jest jej też smutno po rozmowie z Adamem, tym bardziej, że postąpiła wbrew sobie. Adam także to przeżywa, ale wie, że musi wybić sobie Nataszę z głowy. Tymczasem Beatka próbuje dowiedzieć się, kto pobił Adama. Jednak nie chce wierzyć Sandrze, że chodzi o Nataszę i żali się Henrykowi. Beatka podsłuchuje fragment rozmowy Henryka z Adamem i jest przekonana, że Adam chce się z nią ożenić…

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE