Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / X-News Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Papiery na szczęście 224, 225 - streszczenie. Konrad jest zarażony wirusem HIV. Kamil i Magda robią badania

2023-03-20 13:26

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. 20 i 21 marca wyemitowane zostaną odcinki 224 i 225. Widzowie zobaczą je o godzinie 18:30. Co się w nich wydarzy? Czeka nas kilka ciekawych sytuacji! Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. W poniedziałki wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W poniedziałek 20.03.2023 i we wtorek 21.03.2023 dojdzie do sytuacji, które znacznie wpłyną na bieg wydarzeń. Co się stanie? Sprawdź streszczenia odcinków 224 i 225. 

Sherlock Holmes medycyny, czyli za co kochamy „Dra House’a”

Papiery na szczęście - odcinek 224

Henryk zrywa z Julką umowę najmu mieszkania i kancelarii, dziewczyna jest załamana i czuje, że wszystko straciła. Wkrótce odkrywa, że to Konrad doniósł żonie mecenasa Wicherka o zdradzie i wpada w szał. Żąda od Konrada, by pomógł jej w zemście na Magdzie i Kamilu, tylko wtedy będzie w stanie mu wybaczyć. Dla Konrada to trudne, bo postanowił się zmienić i prosił nawet ojca o kolejną szansę na pracę w jego klinice. Jednak ulega Julce. Tymczasem Marta i Agata martwią się o Ninę, która trafiła do szpitala. Marta spotyka Dawida. Nieoczekiwanie w Krakowie pojawia się Adam.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 225

Kamil i Magda postanawiają jak najszybciej się przebadać po tym, jak Konrad powiedział im, że jest zakażony wirusem HIV. Staszek coraz bardziej przeżywa sytuację z Beatką, czuje, że jego ukochanej zależy na byłym. Rozmawia o tym z Alicją. Czy będzie walczył o Beatkę? Tymczasem Konrad uwierzył Julce, że mu wybaczy, jednak dziewczyna kolejny raz go wykorzystała. Kazimierz zgadza się na powrót syna do pracy w klinice. Konrad czuje, że nie zasługuje na to. Dawid odwiedza Ninę i okazuje się, że obydwoje znają się z aplikacji randkowej i już w przeszłości się spotkali. Paulina postanawia nastawić Beatkę przeciwko Tadeuszowi…

Papiery na szczęście - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Papiery na szczęście - obsada

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE