Pamiętniki Wampirów s07e07 – wielkie kłopoty Matta, Enzo i Caroline. Co dalej w The Vampire Diaries?

2015-11-19 11:41
pamiętniki wampirów
Autor: Kadr z YouTube

Pamiętniki Wampirów s07e07 – w najnowszym odcinku The Vampire Diaries bohaterowie władują się w prawdziwe kłopoty. Tym razem wcale nie chodzi o Damona i Bonnie!Sprawdź, czego spodziewać się w nowym odcinku Pamiętników Wampirów!

Pamiętniki Wampirów s07e07 – nowy odcinek The Vampire Diaries to kolejne intrygi wampirów i czarownic. Stefan i Damon będą próbowali uświadomić Lily, jak bardzo niebezpieczny jest Julian, mama Salvatore zdradzi ukrywane od lat sekrety, a Enzo wyzwie Juliana na pojedynek. Tymczasem Matt właduje się w poważne kłopoty... Czy po tych wydarzeniach Pamiętniki Wampirów będą takie same? A może nowy odcinek The Vampire Diaries powtórzy znane motywy? Obejrzyj zapowiedzi serialu Pamiętniki Wampirów s07e07 i przekonaj się już teraz! Pamiętniki Wampirów s07e07 w USA zadebiutuje 19 listopada. W Polsce na TVN Fabuła aktualnie można oglądać 1 sezon The Vampire Diaries.

Pamiętniki Wampirów – gwiazdy serialu na dużym ekranie

Lubisz The Vampire Diaries? Czekasz na Pamiętniki Wampirów s07e07? Wejdź na eskaGO i obejrzyj film, w którym ekranowy Stefan ryzykuje własną przyszłość dla najbliższych przyjaciół. Czy Paul Wesley ma szanse na karierę po Pamiętnikach Wampirów? Oglądaj Buntowników online i sprawdź:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE