Palm Springs - gdzie obejrzeć nominowaną do Złotych Globów komedię?

2021-02-26 17:29 AW
Palm Springs
Autor: Materiały Prasowe

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę". „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Palm Springs - gdzie obejrzeć film? Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. 

Palm Springs - gdzie obejrzeć film?

W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów. „Palm Springs" w reżyserii Maxa Barbakowa z Andym Sambergiem i Cristin Millioti w rolach głównych to idealny wybór na powrót do kina po dłuższej przerwie. Komedia jest dostępna do obejrzenia w kiach studyjnych od 26 lutego 2021.

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
NAJNOWSZE