Outlander sezon 6 - kiedy odcinek 1 na Netflix? Data premiery

2022-01-20 14:46 Leon Pietrzak
Outlander sezon 6
Autor: Screen z YouTube/STARZ

Outlander wróci z kolejnym sezonem jeszcze w pierwszym kwartale 2022 roku. To znakomita wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Kiedy będzie można oglądać pierwszy odcinek na Netflix? O czym będzie? Oto wszystko, co wiemy na temat nowej serii.

Outlander sezon 6 - kiedy premiera? Ta romantyczna saga zdobyła aż trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu w 2016 roku. Outlander to niekwestionowany hit, który jest adaptacją powieści OBCA autorstwa Diany Gabaldon. Amerykański serial telewizyjny to mieszanka dramatu i romansu. Historia opowiada o Claire, która była brytyjską pielęgniarką podczas II wojny światowej. Niespodziewanie przenosi się ona do 1743 roku, gdzie w konflikcie szkocko-angielskim znajduje się zbiegiem okoliczności po stronie szkockiej. Fani pokochali przygody Claire i Jamiego Frasera i wszyscy niecierpliwie czekają na nowe odcinki. O czym będzie 6. sezon? Kiedy odcinek 1 na Netflix? Odpowiadamy!

Outlander sezon 6 - o czym będzie?

Claire i Jamie dalej będą budować swoją małą społeczność w Karolinie Północnej, podczas gdy w tle jest już widmo amerykańskiej rewolucji. Mieszkańcy się podzielą, co doprowadzi do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Cały sezon będzie liczył tylko 8 odcinków, z czego pierwszy będzie najdłuższy. Już wiemy, że zamówiono 16 nowych epizodów, więc 7. sezon Outlandera na pewno powstanie. Nadchodzący sezon opiera się na książce "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon, a następny będzie inspiracją powieści "Kość z kości".

Sonda
Czy Outlander powinien zakończyć się na 7. sezonie?

Outlander sezon 6 - kiedy premiera?

Nowe odcinki 6. sezonu Outlandera pojawią się 6 marca w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli nic się nie zmieni w porównaniu z poprzednimi częściami, to na polskim Netfliksie pojawią się na drugi dzień po amerykańskiej premierze.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE