OSZUKANE. Katarzyna Herman i Artur Żmijewski w filmie o podmienionych dzieciach. Zobacz zwiastun! [VIDEO]

2013-05-08 13:05
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

OSZUKANE - oparty na autentycznych zdarzeniach film z Arturem Żmijewskim i Katarzyną Herman w kinach już 10 maja. O czym jest film Oszukane? Dowiedz się więcej na Eska Cinema!

Katarzyna Herman, Artur Żmijewski i Ewa Skibińska - to polskie gwiazdy, które będzie można zobaczyć w rolach głównych w filmie OSZUKANE - autentycznej historii o podmienionych w szpitalu niemowlętach. W role rozdzielonych po urodzeniu bliźniaczek wcieliły się aktorki Karolina i Paulina Chapko.

Bohaterkami filmu "Oszukane" są bliźniaczki, które jako niemowlęta zostały podmienione w szpitalu. Jedna z bliźniaczek została zamieniona z inną dziewczynką i trafiła do nieswoich rodziców. Prawdziwe siostry spotkały się przypadkiem po wielu latach, jako dorosłe. Pewnego dnia czekający na spotkanie ze swoją dziewczyną Paweł, pomylił ją z łudząco do niej podobną młodą kobietą. Chłopak postanawia poznać dziewczyny ze sobą. Z początku zafascynowane i szczęśliwe, po krótkim czasie rozumieją, jak wielka tragedia przytrafiła się im i ich rodzinom. Zrozpaczone matki za wszelką cenę chcą zachować szczęście swoich najbliższych...

Oszukane - w kinach już 10 maja!

PD/AL

źródło: mat. prasowe
fot WBF

NAJNOWSZE