OSTRY DYŻUR, sezon 4. Nowe odcinki w TVN7.

2013-04-19 13:36
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

W czwartym sezonie serialu "Ostry Dyżur" do zespołu dołączają nowi lekarze, a dotychczasowi zmagają się z problemami nie tylko zawodowymi, ale przede wszystkim prywatnymi. Emisja premierowego sezonu od 24 kwietnia, w dni powszednie o godzinie 17.05 na antenie TVN 7.

Pierwszy odcinek IV sezonu w oryginale emitowany był "na żywo". Ekipa telewizyjna przygotowuje w nim reportaż o County General. Doktor Mark Green (Anthony Edwards) oprowadza ekipę po szpitalu. Zapytany o niedawny napad, Greene uchyla się od odpowiedzi. Doktor Anna Del Amico (Maria Bello) też niechętnie udziela wywiadu. Szefowa pielęgniarek Carol Hathaway (Julianna Margulies) i najprzystojniejszy z lekarzy, pediatra Douglas Ross (George Clooney), w tajemnicy kontynuują romans. Internista Kerry Weaver (Laura Innes) oznajmia doktorowi Johnowi Carterowi (Noah Wyle), że chociaż odbył roczną praktykę, to musi ją powtórzyć, ponieważ zmienił specjalizację. Doktor Elizabeth Corday (Alex Kingston), chirurg wykładowca z Wielkiej Brytanii, pomaga doktorowi Peterowi Bentonowi (Eriq La Salle). Benton ma zbyt wiele obowiązków od czasu, gdy Carter zrezygnował z chirurgii. Kamera ekipy telewizyjnej rejestruje jak sanitariuszka Jeanie Boulet (Gloria Reuben), która jest nosicielką HIV, udziela pomocy rannemu pacjentowi choremu na AIDS (Jesse Borrego).

EMISJA: TVN 7, poniedziałek - piątek, godzina 17.05

P.D

źródło/ fot - mat prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE