Oscar 2022

i

Autor: MARK RALSTON/AFP/East News

Oscary 2022 - nominacje. Kiedy poznamy tytuły i nazwiska walczących o statuetki?

2021-12-23 12:38

Oscary 2022 - nominacje. Rozdanie najważniejszych nagród filmowych dopiero przed nami. Jeszcze nie wiadomo, jak będzie wyglądała ceremonia wręczenia statuetek. Wszyscy liczą, że prestiżowa gala odbędzie się z udziałem publiczności. Wydarzenie zaplanowane jest na końcówkę marca, ale już teraz wiele osób zastanawia się, kiedy zostaną ogłoszone wszystkie nominacje.

Oscary 2022 - nominacje. Kiedy poznamy tytuły i nazwiska walczących o statuetki? Nagroda Akademii Filmowej to jedna z najważniejszych nagród w branży filmowej. Przyznawana jest każdego roku przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. Pierwsza ceremonia wręczenia statuetek miała miejsce w 1929 r. Od tego czasu nagroda złotego rycerza cieszy się słabnącą popularnością. Widzowie z całego świata czekają na oscarową galę i śledzą wszystkie wydarzenia z nią związane. Kiedy odbędą się Oscary? Kiedy poznamy oficjalną listę nominacji we wszystkich kategoriach?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Oscary 2022 - nominacje. Kiedy poznamy tytuły i nazwiska walczących o statuetki?

Ceremonia wręczenia statuetek została zaplanowana na 27 marca 2022 r. Miesiąc wcześniej, a dokładniej 8 lutego, poznamy nominacje we wszystkich kategoriach. Myślicie, że jakaś polska produkcja ma szansę na zdobycie złotego rycerza?