Opowieść podręcznej - sezon 4. Kiedy serial wróci? Data premiery znacznie opóźniona

2020-06-24 13:39 Alicja Wójcik
Opowieść podręcznej
Autor: Materiały Prasowe

Opowieść podręcznej, serial na podstawie słynnej powieści Margaret Atwood, bardzo szybko zyskał międzynarodowy rozgłos i stał się jedną z najczęściej oglądanych i komentowanych produkcji. Pierwszy sezon zadebiutował w 2017 roku, a jego fabuła w całości pokrywała się z fabułą książki Atwood. Scenarzyści serialu jednak dopisali dalsze losy bohaterów, a serial doczekał się już trzech sezonów.

Opowieść podręcznej - sezon 4. Kiedy serial wróci? Data premiery została znacznie opóźniona. Wszyscy doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że z powodu pandemii koronawirusa wiele seriali i programów może zostać opóźnionych - twórcy musieli bowiem wstrzymać pracę na planie. Jednak w przypadku Opowieści podręcznej opóźnienie może być naprawdę sporo większe niż w przypadku innych produkcji.

Opowieść podręcznej - sezon 4. Kiedy serial wróci? Data premiery znacznie opóźniona

Do tej pory kolejne sezony Opowieści podręcznej ukazywały się mniej więcej co rok od 2017 roku. Sezon czwarty pierwotnie miał mieć swoją premierę jesienią 2020 roku. Jednak ekipa filmowa musiała wstrzymać produkcję zaledwie po dwóch tygodniach od rozpoczęcia zdjęć. Mimo że restrykcje są już znoszone, a ekipy mogą wracać na plan, Elisabeth Moss, która jest jedną z producentek, a także reżyserką czwartego sezonu, zapowiedziała, że nie zamierzają się spieszyć.

Jak informuje serwis The Wrap, premiera czwartego sezonu serialu oficjalnie została przeniesiona na 2021 rok. Moss wystosowała oświadczenie, w którym poinformowała, że ekipa nie powróci do pracy, dopóki sytuacja nie będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia wszystkich osób zaangażowanych w projekt. Niestety, trudno wywnioskować, kiedy taka sytuacja nastąpi - niewykluczone, że nowe odcinki Opowieści podręcznej mogą być gotowe dopiero w drugiej połowie 2021 roku. 

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE