Opowieść podręcznej sezon 5

i

Autor: Materiały HBO

Opowieść podręcznej 5 - ZMIANA emisji! Kiedy oglądać nowe odcinki?

2022-09-21 16:43

Elisabeth Moss powróciła w kolejnym sezonie dystopijnej opowieści o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. Piąty sezon zadebiutował na platformie HBO, ale już zmieniły się pory emisji nowych odcinków. Kiedy oglądać nadchodzące epizody? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

Opowieść podręcznej opowiada o życiu w dystopijnym Gileadzie - totalitarnym świecie, który powstał na terenie dawnych Stanów Zjednoczonych. Offred (Elizabeth Moss), jedna z niewielu płodnych kobiet znanych w opresyjnej Republice Gilead jako Podręczne, walczy o przetrwanie sprowadzona do roli surogatki potężnego wpływowego Komandora i jego żony. Fani długo czekali na 5. sezon, ale nareszcie się doczekali. Niestety włodarze serwisu HBO wprowadzili małe zmiany, jeżeli chodzi o publikację nowych odcinków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Selena Gomez gwiazdą filmu dokumentalnego - zwiastun i data premiery "My Mind and Me"

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Opowieść podręcznej 5 - zmiana emisji, nowa data!

Kolejna odsłona serialu będzie się ukazywać w serwisie HBO co tydzień, ale o jeden dzień wcześniej. Teraz fani będą mogli oglądać nowe odcinki w każdą środę.

Opowieść podręcznej 5 - opis nowego sezonu. Co się wydarzy?

June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rośną w Kanadzie. Komandor Lawrence współpracuje z Nickiem i Lydią, próbując zreformować Gilead i zdobyć władzę. June, Luke i Moira walczą z Gileadem na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego spotkania się z Hannah.

Sonda
Wolisz Netfliksa, czy HBO Max?