Ocalić od zapomnienia - online. Gdzie w internecie obejrzeć koncert?

2021-10-26 16:28 Adrian Rybak
Ocalić od zapomnienia
Autor: Telewizja Polsat

Koncert „Ocalić od zapomnienia” w dniu Wszystkich Świętych w Polsacie. 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, Telewizja Polsat zaprasza na wyjątkowy koncert upamiętniający artystów, którzy już odeszli, ale dzięki swojej muzyce wciąż żyją w naszych sercach. Gdzie będzie można obejrzeć koncert w internecie?

Ocalić od zapomnienia - online. Gdzie w internecie obejrzeć koncert? Koncert Ocalić od zapomnienia będzie muzyczną podróżą wypełnioną wspomnieniami o wspaniałych polskich artystach, których wielkie przeboje pozostaną z nami na zawsze. Najpopularniejszy polski protest song Dziwny jest ten świat zaśpiewa Krzysztof Cugowski, a ponadczasową Kocham wolność wykona zespół Organek. Ania Rusowicz w duecie z Kubą Badachem przypomną jedną z najpiękniejszych kompozycji Zbigniewa Wodeckiego do słów Wojciecha Młynarskiego Lubię wracać tam, gdzie byłem. Nie zabraknie utworu z repertuaru zmarłego w tym roku Krzysztofa Krawczyka. Jego hit Chciałem być zaśpiewa Krzysztof Kiljański. Usłyszymy też Krakowski spleen Kory w interpretacji Igora Herbuta. Na białostockiej scenie wystąpią również: Paweł Domagała, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sebastian Riedel, Katarzyna Mosek, Jan Młynarski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Felicjan Andrzejczak. Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. 

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Ocalić od zapomnienia - transmisja w internecie

Ocalić od zapomnienia to koncert, który będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i w internecie. Na antenie Polsatu koncert będzie można obejrzeć w poniedziałek 1 listopada o godz. 20:00. Transmisja online dostępna będzie na stronie internetowej polsatgo.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE