O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 2 streszczenie: Danka pozywa Lisieckiego o odszkodowanie

2019-09-16 11:29
O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 2 streszczenie: Danka pozywa Lisieckiego o odszkodowanie
Autor: Materiały TVP O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 2 streszczenie: Danka pozywa Lisieckiego o odszkodowanie

Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą. Łaskawie daje się jej obsługiwać. Danka wpada do kancelarii i chce pozwać Lisieckiego o odszkodowanie. Co jeszcze wydarzy się w serialu O mnie się nie martw?

O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 2 streszczenie: Danka pozywa Lisieckiego o odszkodowanie. Ciepły, pełen humoru i emocji serial komediowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. Główna bohaterka to dwukrotna rozwódka z dwójką dzieci, bez wykształcenia i bez pracy, która mówi prawdę prosto w oczy. Los łączy ją z młodym, zdolnym adwokatem, który traktuje życie jak wieczną imprezę. Co wydarzy się w serialu O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 2?

O mnie się nie martw sezon 11 odcinek 2: STRESZCZENIE

Danka wprowadziła się do Krzyśka i tam zaczyna królować. Martę traktuje jak służącą. Daje jej się łaskawie obsługiwać. Niekoniecznie przejmuje się również kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha jest Grażyna. Macocha Krzyśka nie ujawnia Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć powoli dosyć jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii i chce poznać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Do kancelarii również wchodzi Grażyna, która chce ostrzec córkę przed niebezpieczeństwem. Tylko przytomność umysłu Sylwii i Pawła, może uchronić obie panie przed nagłą konfrontacją.

NAJNOWSZE