Ninja Warrior Polska 2020 - kiedy premiera drugiej edycji programu?

2020-06-29 12:24 kg
Ninja Warrior
Autor: materiały prasowe

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Ten niewyobrażalny tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy. Pierwsza edycja polskiej wersji programu zadebiutowała na antenie Polsatu jesienią 2019 roku. Kiedy premierę będzie mieć druga edycja programu?

Ninja Warrior Polska 2020 - kiedy premiera drugiej edycji programu? Uczestnikami programu są zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy, bo Ninja Warrior to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie – oraz milionom widzów – że niemożliwe nie istnieje. Kiedy na antenie Polsatu zadebiutuje druga odsłona show? 

Ninja Warrior Polska 2020 - kiedy premiera drugiej edycji programu?

Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych, każdy z uczestników musi pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności testujące zwinność, szybkość i wytrzymałość, ale także pomysłowość:

- etap pierwszy - eliminacyjny, liczy 6 przeszkód

-etap drugi - półfinałowy, to 5 przeszkód

-etap trzeci - finałowy, to kolejno: 9 przeszkód, 8 i wreszcie legendarna Góra Midoryama czyli wspinaczka po linie na wysokość 23 metrów, a wszystko odbywa się w wyznaczonym czasie.

Druga odsłona Ninja Warrior Polska zadebiutuje na antenie Polsatu jesienią 2020 roku. Tym razem w roli prowadzącej show wystąpi Karolina Gilon.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE