Nikola Furman odeszła z Top Model z powodu ciężkiej choroby siostry. Prosi o wsparcie na leczenie

2019-10-10 11:45 aw
Nikola Furman
Autor: screen youtube.com, kanał TVN Fashion screen youtube.com

W 6 odcinku 8 edycji Top Model wielu widzów zaskoczyła decyzja Nikoli o odejściu z programu. Okazało się, że 16-latka niespodziewanie zasłabła, po czym poinformowała jurorów, że stan zdrowia nie pozwala jej na kontynuowanie udziału w show. Ostatecznie Nikola Furman, najmłodsza uczestniczka Top Model, opuściła program razem z Magdaleną Karwacką. Okazuje się jednak, że problemy zdrowotne Nikoli są tylko jednym z powodów, dla których postanowiła wrócić do domu.

Nikola Furman powody swojego odejścia z Top Model wyjawiła na Instagramie. Wśród widzów programu pojawiły się podejrzenia, że najmłodsza uczestniczka programu odeszła z powodu ciąży, jednak Nikola szybko je zdementowała. Problemy zdrowotne ma nie tylko Nikola. Bardzo ciężko chora jest jej siostra, która cierpi na złośliwy nowotwór.

Nikola Furman z Top Model prosi o pomoc na leczenie siostry

Amelka, młodsza siostra Nikoli, ma zaledwie trzy lata. Jak była uczestniczka Top Model napisała w poście na Instagramie, zdecydowała się na odejście z programu, bo stan jej siostrzyczki jest bardzo poważny. Amelka choruje na nowotwór złośliwy, a Nikola wraz z fundacją Tip Top rozpoczęła zbiórkę na opłacenie jej leczenia. Jak czytamy na stronie zbiórki:

Koszty związane z leczeniem są ogromne. Dojazdy z Rzeszowa do Warszawy, zakwaterowanie, konsultacje lekarskie, leki oraz specjalistyczne kosmetyki dla wrażliwej po chemioterapii skóry

U Amelki rozwinął się ogromny guz, a jej choroba była długo diagnozowana. Początkowo dziewczynka leczona była w szpitalu w Rzeszowie, jednak poważny stan zdrowia sprawił, że została przeniesiona na oddział onkologiczny do Warszawy, a dojazdy generują dodatkowe koszty. Tutaj znajduje się link do zbiórki, gdzie można wpłacać pieniądze na leczenie Amelki. Trzymamy kciuki, aby udało jej się powrócić do zdrowia!

NAJNOWSZE