Top Model 2019 - nowe zasady programu. Co się zmieni?

2019-08-26 12:40 k.w.
Top Model
Autor: Materiały Prasowe Top Model

Top Model to reality show, które zadebiutowało na antenie TVN 8 września 2010 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję obejrzeć aż siedem edycji show. W pierwszych trzech udział mogły brać tylko kobiety, od czwartej natomiast - zgłaszać się mogą również mężczyźni, którzy pragną rozpocząć karierę w świecie modelingu. Na początku września wyemitowany zostanie pierwszy odcinek ósmego sezonu show, w którym poznamy nowe zasady programu. Co się zmieni?

Top Model 2019 - nowe zasady programu zaskoczą wszystkich fanów programu. Siedem edycji show to również siedmiu zwycięzców, którzy dzięki Top Model zaistnieli w świecie mody i modelingu. Oprócz wyglądu, musieli mieć również to coś, co zachwyciło jurorów - Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego. Już od września będziemy mogli śledzić rywalizację kolejnych kandydatów i kandydatek. Jak nowe zasady wpłyną na uczestników?

Top Model 2019 - nowe zasady programu

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Odkąd w 2010 roku zadebiutował na antenie TVN, cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. Zasady programu są proste - każdy z uczestników walczy o udział w programie, podczas castingu. To jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński decyduje, kto weźmie udział w dalszych etapach programu.

Po castingach uczestnicy biorą udział w obozie, podczas którego muszą udowodnić, że są gotowi na pracę modela. Jury wybiera kilkunastu śmiałków, którzy wchodzą do domu modelek. W każdym odcinku, uczestnicy stawiają czoło ekstremalnym sesjom zdjęciowym czy też pokazom mody w nieoczywistych lokalizacjach. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Nowy Top Model zgarnia kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładkę w miesięczniku Glamour.

W nadchodzącym sezonie Top Model wprowadzono nowe rozwiązanie - złoty bilet. Jurorzy otrzymali możliwość wyróżnienia uczestników, którzy zachwycą na etapie castingów. Złoty bilet pozwoli takim uczestnikom, przeskoczyć jeden etap rywalizacji. Nie jadą oni na obóz, a od razu trafiają do domu modelek i modeli. Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już w poniedziałek, 2 września, o godzinie 21:30 w TVN. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE