NIEZNISZCZALNI 2 - najwięksi twardziele na ekranach kin już od 24 sierpnia!

2012-08-16 15:23
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Niezniszczalni 2  w kinach od 24 sierpnia. Fani filmu nagrali własne filmiki promujące 2 część Niezniszczalnych. Filmiki imponują pomysłowością i podgrzewają atmosferę. Zobacz polski zwiastun Niezniszczalnych 2 oraz filmiki stworzone przez fanów!

Niezniszczalni powracają ze zdwojoną siłą i podwójną dawką humoru. Mr Church ponownie zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie.

Zadanie, które zostało im powierzone jest proste, jednak sprawy się komplikują, a wtedy niezniszczalni postanawiają się zemścić. Co z tego wyniknie? Odpowiedź już 24 sierpnia w kinach!

Niezniszczalni 2 to oprócz emocjonującej fabuły gwiazdorska obsada prawdziwych facetów! Sylvester Stallone, Arnold Swarzenegger, Bruce Willis, Chuck Norris i Jean - Claude Van Damme zagrali w 2 części Niezniszczalnych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE