Niezapominajka - Nowy Klincz. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje?

2020-08-10 14:13 aw
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Jerzy wybudował restaurację dla swojej córki Żanety, która kończyła studia na kierunku hotelarstwo i marzyła o prowadzeniu restauracji. Lokal był w całości jej pomysłem, który okazał się wielkim sukcesem. Wszystko zmieniło się, kiedy Żaneta zginęła w tragicznym wypadku. „Zajazd Florencja” od tej pory istniał jedynie dzięki pracownikom, którzy uratowali miejsce przed zamknięciem. Zarówno Jerzy, jak i jego żona Jolanta nie byli w stanie zaangażować się w rozwój restauracji. Niestety zajazd zdążył już nieco podupaść. Menu na przestrzeni lat nie zmieniło się. W karcie nadal można znaleźć znane wszystkim dania, jak kotlet de volaille, czy żurek. Jerzy i Jolanta nie wyobrażają sobie, że mogliby zamknąć lokal

Niezapominajka - Nowy Klincz. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje? Jerzy z żoną, w przeciwieństwie do tragicznie zmarłej córki, nie znali się na prowadzeniu biznesu. Nie mieli pojęcia, co zrobić, żeby znowu zaczęli odwiedzać ich goście. Na pomoc zdecydowali się wezwać Magdę Gessler. Restauratorce udało się uratować to miejsce?

Niezapominajka - Nowy Klincz. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje?

Odcinek premierowo emitowany był 19 września 2019 roku. Magda, która wróciła do restauracji po kilku tygodniach, bardzo mocno skrytykowała zaserwowanego jej indyka, który miał być flagową potrawą Niezapominajki. Mimo to restauratorka przyznała, że część dań jest bardzo udanych i daje temu miejscu szansę, o ile właściciele skupią się bardziej na jakości produktów, z których gotują.

Wygląda na to, że wizyta Magdy Gessler okazała się pomocna, bo niemal rok po emisji odcinka, Niezapominajka nadal istnieje. W opiniach Google restauracja ma dość wysoką ocenę 4,2/5. Mimo że część gości również wskazała na kilka niedociągnięć przy serwowanych potrawach, zdecydowana większość osób poleca to miejsce. Dokładny adres Niezapominajki to  Nowy Klincz 10A, 83-400 Nowy Klincz.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE