seriale

Niewolnica Isaura - jak wygląda teraz Lucelia Santos? Gwiazda słynnej telenoweli ma już 66 lat

2024-02-15 12:21

Niewolnica Isaura to tytuł, który z pewnością kiedyś słyszeli wszyscy. To jedna z najpopularniejszych telenowel w historii polskiej telewizji, a grająca główną rolę aktorka była w naszym kraju wielką gwiazdą. Teraz Lucelia Santos ma już 66 lat. Jak aktualnie wygląda słynna Isaura? Zobacz jej nowe zdjęcia!

Niewolnica Isaura to brazylijska telenowela, która w polskiej telewizji miała premierę w 1985 roku. Była to pierwsza produkcja tego gatunku, którą mieli okazję zobaczyć polscy widzowie. Tytułowa Isaura była młodą niewolnicą, która zmuszana była do pracy na plantacji bawełny w jednej z brazylijskich posiadłości. Dziewczyna była inna niż inni niewolnicy. Umiała pisać, czytać, śpiewać, tańczyć i znała języki obce. Dzięki temu zdobyła zaufanie Ester Almeidy, właścicielki gospodarstwa. Ich relacja zmienia się jednak na gorsze, kiedy wraca Leoncio, syn Ester. Młody mężczyzna zakochuje się w Izaurze. Na drodze do ich szczęścia stają różnice społeczne. W rolę Izaury wcielała się aktorka Lucelia Santos. Sprawdź, jak teraz wygląda.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Lucelia Santos - jak teraz wygląda?

Aktorka Lucelia Santos miała 19 lat, kiedy po raz pierwszy weszła na plan telenoweli Niewolnica Isaura. Od tamtej pory minęło już 47 lat i gwiazda bardzo się zmieniła. Jak aktualnie wygląda? Jej najnowsze zdjęcia znajdziecie w galerii, którą zamieszczamy niżej.