Nie żyje Gabriel Seweryn! Uczestnik "Królowych życia" zmarł nagle

2023-11-28 21:05

Nie żyje Gabriel Seweryn. Projektant i gwiazdor programu TTV "Królowe życia" zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziły lokalne serwisy internetowe i rzecznik Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje. Wstrząsającą informację przekazały media lokalne miasta Głogów, w którym żył 56-letni projektant i właściciel pracowni futer. Jak podaje serwis myglogow.pl, znany z kilku sezonów programu TTV "Królowe życia" Gabriel Seweryn zmarł dziś, we wtorek 28 listopada, około godziny 18:00. Wstrząsającą wieść potwierdziła rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego, Ewa Todorov. Jeszcze niedawno mężczyzna planował całkowicie zmienić swoje życie.

Nie żyje Gabriel Seweryn. Jakie są przyczyny śmierci gwiazdora z Królowych życia?

Królowe życia po programie – co robią dziś

Gabriel Seweryn nie żyje

We wtorek wieczorem media obiegła smutna wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna, popularnego projektanta, któremu ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły występy w show "Królowe życia". 

- Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - czytamy w oświadczeniu rzeczniczki.

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Seweryna. Media rozpisywały się o jego problemach finansowych.

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był
Listen on Spreaker.