Gabriel Seweryn

i

Autor: AKPA

programy

Nie żyje Gabriel Seweryn. Jakie są przyczyny śmierci gwiazdora z Królowych życia?

2023-11-28 21:05

We wtorek 28 listopada 2023 roku media obiegła przykra informacja o śmierci Gabriela Seweryna, świetnie znanego widzom za sprawą udziału w Królowych życia. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 56 lat. Jakie są przyczyny śmierci Versace z Głogowa?

Gabriel Seweryn od wielu lat związany był z branżą modową, ponieważ projektował futra. Ogromną popularność zdobył w 2016 roku, kiedy z ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem, zadebiutował w programie TTV Królowe życia. Mężczyźni byli prawdziwymi gwiazdami show przez aż osiem sezonów. W 2020 roku Gabriel oraz Rafał zdecydowali się na odejście z programu, aby skupić się na życiu prywatnym. Zaraz potem panowie się rozstali. W ostatnim czasie Gabriel Seweryn przyznał, że zamknął swój futrzany oraz skórzany biznes, przez co musiał zarejestrować się jako bezrobotny. Celebryta wyznał jednak, że nie poddaje się i uczęszcza na kurs makijażu permanentnego. Pod koniec listopada 2023 roku media obiegła jednak informacja, że gwiazdor zmarł nagle w wieku 56 lat. Co się stało?

Królowe życia po programie – co robią dziś

Nie żyje Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada 2023 roku na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Jak podaje serwis myglogow.pl, informację tę potwierdziła rzeczniczka szpitala, Ewa Todorov. Jak czytamy w jej oświadczeniu:

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. 

Jak na razie nie są jeszcze znane dokładne przyczyny śmierci gwiazdora. Poznamy je, jeżeli rodzina Gabriela Seweryna zgodzi się na przeprowadzenie sekcji zwłok. 

Listen on Spreaker.