Nie czas umierać - zwiastun nowego Bonda trafił do sieci. Rami Malek jako przeciwnik 007

2019-12-04 15:55
No Time To Die
Autor: screen youtube.com, kanał James Bond 007 screen youtube.com

Na ten dzień fani filmów o Jamesie Bondzie musieli czekać aż 5 lat! Tyle czasu upłynęło od premiery ostatniej części serii o 007, Spectre. Daniel Craig, który już piąty raz wciela się w Bonda, już od pewnego czasu zapowiadał, że tym samym żegna się z tą postacią. Możemy więc spodziewać się, że Nie czas umierać będzie filmem naprawdę spektakularnym.

Nie czas umierać - zwiastun trafił do sieci. Spełni oczekiwania widzów? Cierpliwość fanów filmów o Bondzie już parokrotnie była wystawiana na próbę, chociażby ze względu na przekładną parokrotnie datę premiery filmu. 25 część Bonda pierwotnie miała bowiem trafić na ekrany kin jeszcze w 2019 roku. Będzie warto czekać?

Nie czas umierać - zwiastun trafił do sieci

W Nie czas umierać Bond jest już na emeryturze i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Jego spokój nie trwa jednak długo, gdy pojawia się jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA z prośbą o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele trudniejsza niż się spodziewano i prowadzi Bonda na ślad tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w nową, niebezpieczną technologię.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in.:

  • Madeleine Swann jako Lea Seydoux
  • Ralph Fiennes jako M,
  • Ben Whishaw jako Q,
  • Naomie Harris jako Moneypenny,
  • oraz Rami Malek jako nowy wróg Bonda, którego przez chwilę mamy okazję podziwiać w zwiastunie.

Nie czas umierać - kiedy premiera?

Film ma trafić na ekrany kin 3 kwietnia 2020.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE