Nicolas Cage jest w szoku! Aktor o filmie Ghost Rider 2: TO BYŁO SZALEŃSTWO! Zobacz zwiastun filmu!

2012-03-23 12:32
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Już 13 kwietnia wchodzi do kin film "Ghost Rider 2" z Nicolasem Cagem, adaptacja jednego z najbardziej znanych komiksów!

„Praca przy filmie Ghost Rider 2 była zupełnie nowym doświadczeniem. To było szaleństwo! – przekonuje Nicolas Cage, filmowy John Blaze. Widzów zachwycą przede wszystkim efekty specjalne i brawurowe zdjęcia. Stoi za nimi szalona wizja reżysera, który „jest dynamicznym filmowcem w stylu macho. Zachowuje się jak kaskader i nierzadko ryzykuje życiem, zwisając na linach albo jadąc na wrotkach z kamerą.” – mówi oszołomiony współpracą, aktor.

Reżyser, Mark Neveldine opisuje to intensywne doświadczenie następująco: „Tak czy inaczej, potrzebne nam dobre kreacje aktorskie i zdjęcia, które wydobywamy wszelkimi dostępnymi środkami. Przesuwamy granice w kinematografii!” Na czym to polega? Twórcy postawili na żywiołowość zdjęć, na realizm – robili wszystko, żeby kamera mogła uchwycić jak najwięcej.

Na planie filmu Brian Taylor tłumaczył: „Pracujemy z kaskaderami i kręcimy autentyczne sekwencje motocyklowe. Naszym zdaniem przeżycia, jakich dostarczamy widzowi są bardziej sugestywne, bliższe rzeczywistości.”

Ghost Rider 2 to kontynuacja przygód legendarnej komiksowej postaci - Johny’ego Blaze. Tym razem mroczny Ghost Rider powraca w spektakularnym stylu, ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle i nieziemskie kaskaderskie ewolucje przyprawiają o zawrót głowy. Czeka was piekielnie ostra przejażdżka!

Ghost Rider 2 już od 13 kwietnia w kinach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE