NIC NA SIŁĘ najpopularniejszym filmem na Netflix! O czym jest polska komedia, która zachwyciła widzów?

i

Autor: Netflix NIC NA SIŁĘ najpopularniejszym filmem na Netflix! O czym jest polska komedia, która zachwyciła widzów?

Warto obejrzeć

“Nic na siłę” najpopularniejszym filmem na Netflix! O czym jest polska komedia, która zachwyciła widzów?

2024-04-02 17:52

“Nic na siłę” szturmem podbija Netfliksa i… serca widzów. Polska komedia z Anną Szymańczyk w roli głównej okupuje listę TOP10 najpopularniejszych produkcji w serwisie, a w sieci roi się od pozytywnych komentarzy zachwyconych widzów. A co właściwie cały ten szum? Już tłumaczymy.

“Nic na siłę” – o czym jest film?

W trakcie seansu śledzimy losy niejakiej Oliwki – 30-letniej mieszkanki Wrocławia, która spełnia się jako szefowa kuchni, kocha swoje życie w ciągłym biegu i najlepiej niczego by w nim nie zmieniała. Na jej (z pozoru) nieszczęście stęskniona babcia ma inne plany – podstępem zwabia wnusię do rodzinnej wsi i usilnie stara się zatrzymać ją tam na stałe. I choć Oliwka się początkowo opiera, chmara zwierzaków i przystojny amant sprawiają, że zaczyna wątpić, czy życie we Wrocławiu rzeczywiście jest dla niej.

SPRAWDŹ TEŻ: Filip Gurłacz nie jest fanem piosenki “Mama ostrzegała”. Zaskakujące wyznanie gwiazdora “Nic na siłę” (WYWIAD)

“Nic na siłę” – obsada. Kto jest kim w filmie Netfliksa?

W roli Olwiki wystąpiła znana ze “Znachora” Anna Szymańczyk, a na ekranie partnerują jej m.in. Anna Seniuk jako babcia Halinka, Artur Barciś jako Jan, Mateusz Janicki jako Kuba, Cezary Żak jako Adam, ojciec Kuby, Angelika Cegielska jako Matylda, oraz Filip Gurłacz w roli uzdolnionego muzycznie Wojtka. Ponadto w rolach gościnnych wystąpili m.in. Piotr Rogucki i Michał Milowicz.

“Nic na siłę” najpopularniejszym filmem na Netfliksie

Komedia “Nic na siłę” w zadebiutowała w ofercie Netfliksa w dniu 27 marca 2024 roku, czyli tuż przed Wielkanocą, i dość szybko zrobiła furorę. Widzowie ochoczo oglądają film, który obecnie okupuje pierwsze (!) miejsce listy TOP10 najpopularniejszych filmów Netfliksa w Polsce (za granicą też radzi sobie naprawdę dobrze).

“Nic na siłę” to film, który świetnie sprawdza się jako to, czym z założenia miał być – lekka, zabawna (humor jest naprawdę przyzwoity) i chwilami odpowiednio wzruszająca komedia oraz feel good movie, po seansie którego zamarzycie, by rzucić wszystko i wyjechać na Podlasie – pisaliśmy w naszej recenzji.

SPRAWDŹ TEŻ: Czy powstanie “Nic na siłę 2”? Artur Barciś ma już nawet pomysł na fabułę! (WYWIAD)

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Anna Szymańczyk to filmowa Oliwka. Jak wspomina pracę na planie Nic na siłę?