Nic do zgłoszenia sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków w Discovery?

2020-07-09 13:39 PK
Nic do zgłoszenia
Autor: Materiały prasowe

Nic do zgłoszenia sezon powstanie! Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina – tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. Hitowy program Discovery doczeka się kolejnej odsłony! Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków?

Nic do zgłoszenia - o czym jest program Discovery? Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w z Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary, zanim te trafią do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. W tym sezonie nie zabraknie kolejnych zuchwałych przekrętów przemytników, oszustw podatkowych i rozbijania zorganizowanych grup przestępczych! Wśród najbardziej nietuzinkowych przemytów znajdziemy szmuglowanie włosów, zabytkowych monet czy maseczek higienicznych! Program Nic do zgłoszenia doczekał się dwóch sezonów i bardzo dobrej oglądalności.

Kulisy pracy funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej

Uzbrojeni w ostrą broń funkcjonariusze operacyjni, razem z pracownikami Krajowej Administracji Skarbowej, uczestniczą w nalotach i egzekucjach komorniczych. Wspólnie rozpracowują również grupy przestępcze i tym samym udaremniają wielomilionowe oszustwa podatkowe. W programie Nic do zgłoszenia widzowie zobaczą z bliska, jak wyglądają kulisy pracy Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Nic do zgłoszenia - kiedy nowe odcinki?

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl fani Nic do zgłoszenia zobaczą trzecią odsłonę programu. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

Jak segregować odpady niebezpieczne?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE