Niania

i

Autor: AKPA

Niania

"Niania" trafiła do streamingu. Gdzie obejrzeć kultowy serial?

2024-05-24 9:32

"Niania" zapisała się w historii polskich seriali jako kultowy. To jeden z najchętniej oglądanych produkcji. Chociaż od wielu lat nie pojawiają się już nowe odcinki, widzowie nadal sięgają po tę pozycję w wolnym czasie. Do tej pory można było tylko trafić na serialowe powtórki. Okazuje się, że "Niania" w końcu się doczekała i trafi do streamingu. Fani będą mogli sięgać po przygody Frani Maj i Skalskich, kiedy tylko będą mieli na to ochotę! Gdzie oglądać "Nianię"? Odpowiadamy!

"Niania" z Agnieszką Dygant w tytułowej roli, zadebiutowała na ekranach w 2005 roku. Franciszka Maj podbiła nie tylko serce Maksa Skalskiego, jego dzieci i kamerdynera, ale również milionów Polaków i Polek. Serial "Niania" okazał się jedną z najpopularniejszych produkcji sitcomowych i serialowych w Polsce. W samym serialu wystąpiło również niemal 300 osób ze świata show-biznesu. Okazuje się, że fani mogą już zagrzewać miejsca na kanapie. "Niania" trafi do streamingu! Gdzie można będzie ją oglądać? Należy posiadać subskrypcję!

Jak dobrze pamiętasz serial Niania? Sprawdź czy dopasujesz aktorów do ich serialowych imion!

"Niania" dostępna "od ręki" w streamingu

Ostatni odcinek "Niani" ukazał się w 2009 roku. Chociaż minęło już 15 lat, fani serialu nadal chętnie go oglądają, a produkcja nieprzerwanie bawi ich do łez. Prawa do serialu były w posiadaniu stacji TVN. Obecnie zostały wykupione przez Polsat. I to właśnie dzięki temu, "Niania" pojawiła się w streamingu i ofercie programowej Super Polsatu. "Niania" znalazła swoje miejsce na Polsat Box Go. Obecnie oglądać można 1. sezon przygód Franciszki Maj. Niebawem pojawić mają się kolejne. Żeby móc obejrzeć serial, trzeba być subskrybentem Polsat Box Go Plus lub Polsat Box Go Premium.

Niania Frania i Jolka razem. Serialowa przyjaciółka wygląda zupełnie inaczej, niż kiedyś!

"Niania" to polski serial komediowy, który oparty jest na amerykańskim oryginale "The Nanny". Produkcję wyreżyserował Jerzy Bogajewicz. Pierwszy odcinek pojawił się w 2005 roku, a ostatni w 2009 roku. W serialu wystąpili między innymi:

  • Agnieszka Dygant jako Niania
  • Tomasz Kot jako Maksymilian Skalski
  • Maria Maciejowska jako Małgosia Skalska
  • Roger Karwiński jako Adaś Skalski
  • Emilia Stachurska jako Zuzia Skalska
  • Tamara Arciuch jako Karolina Łapińska
  • Adam Ferency jako Konrad, kamerdyner
  • Iwona Wszołkówna jako Jolka
  • Elżbieta Jarosik jako Teresa Maj
Nie żyje gwiazda seriali "Niania", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" i wielu innych

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz serial „Niania”?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię babcia Frani Maj?
Kadr z serialu Niania