Netflix - seriale azjatyckie lepsze niż amerykańskie

2017-11-09 17:14
Seriale azjatyckie
Autor: screen youtube/KH-Drama

W serwisie Netflix na każdym kroku możemy natknąć się na seriale azjatyckie. Okazuje się, że są one chętnie oglądane i w niedalekiej przyszłości mogą być mocną konkurencją dla amerykańskich produkcji.

W serwisie Netflix na każdym kroku możemy natknąć się na seriale azjatyckie. Okazuje się, że są one chętnie oglądane i w niedalekiej przyszłości mogą być mocną konkurencją dla amerykańskich produkcji.

Netflix - seriale azjatyckie lepsze niż amerykańskie? To może być spore zaskoczenie dla wszystkich miłośników amerykańskich produkcji – okazuje się, że od jakiegoś czasu w popularnej platformie dla kino- i serialomaniaków dużą popularnością cieszą się azjatyckie produkcje! Wydaje się, że Netflix zamierza wykorzystać ten potencjał i w najbliższych latach Azja ma szanse stać się stolica kina. Poniżej znajdziecie kilka seriali azjatyckich, na które warto zwrócić uwagę.

Ice Fantasy (Chiny)

Książę Plemienia Lodu wyrusza na świętą górę, by pokonać zło. Po drodze musi jednak stanąć do walki z Plemieniem Ognia, dowodzonym przez jego dawno zaginionego brata. (opis Netflix)

Samurai Gourmet (Japonia)

Świeżo upieczony emeryt Takeshi ponownie odkrywa przyjemności kuchni i życia, nawiązując kontakt ze swoim wewnętrznym wojownikiem i jedząc to, na co naprawdę ma ochotę. (opis Netflix)

Stranger (Korea Południowa)

Wyprany z uczuć prokurator i nieustraszona detektyw próbują rozwikłać sprawę zabójstwa z ogromną polityczną aferą korupcyjną w tle. (opis Netflix)

Man to Man (Korea Południowa)

Agent specjalny musi wykonywać tajne misje państwowe, udając ochroniarza i spełniając zachcianki niezbyt przyjemnego celebryty. (opis Netflix)

Empresses in the Palace (Chiny)

W Chinach w 1772 roku w cesarskim haremie panują zdrada, perfidia i korupcja, podczas gdy nałożnice walczą o władzę i względy cesarza. (opis Netflix)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE