Nasz Nowy Dom 21.10.2020 Brzezienko. Metamorfoza domu pani Maryli

2020-10-21 16:05 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Dziś wieczorem poznamy historię rodziny pani Maryli. Mieszkająca we wsi Brzezienko kobieta kilka miesięcy temu zabrała swojego synka Igora oraz schorowaną mamę Krystynę i uciekła od znęcającego się nad rodziną partnera. Znaleźli schronienie w starym drewnianym domu po dziadkach. Niestety, nawet latem dom nie daje poczucia bezpieczeństwa.

Nasz Nowy Dom 21.10.2020 Brzezinko. Metamorfoza domu pani Maryli. Dach i ściany są dziurawe, nie ma łazienki ani kanalizacji. Okna, choć nieszczelne, nie dają się otworzyć. Jeden mały piecyk nie daje ciepła. Dializowana pani Krystyna nie ma warunków, w jakich powinna wypoczywać. Igor, który chodzi już do szkoły, dzieli z mamą pokój i rozkładaną kanapę.

Nasz Nowy Dom 21.10.2020 Brzezinko. Metamorfoza domu pani Maryli

Wizyta Katarzyny Dowbor napełnia rodzinę szczęściem, jednak po przybyciu ekipy budowlanej okazuje się, że kompletnie spróchniały budynek nie nadaje się do remontu. Kierownik ekipy budowlanej, Artur Witkowski i architekt Wojciech Strzelczyk stają przed problemem, jakiego nie było jeszcze w wieloletniej historii tego programu.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE