Nasz Nowy Dom 17.03.2021 Poniatów. Metamorfoza domu pani Kasi

2021-03-17 15:42 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

W najbliższym odcinku programu "Nasz Nowy Dom" poznamy wyjątkową historię rodziny pani Kasi ze wsi Poniatów w województwie łódzkim. Kobieta przez wiele lat samotnie wychowywała syna chorego na niezwykle rzadką chorobę spowodowaną mutacją genu. Kilka lat temu kobieta poznała pana Arkadiusza, który pokochał ją i zdecydował się wychowywać Patryka jak własne dziecko. Na świat przyszedł także wspólny synek pary – Franek.

Nasz Nowy Dom 17.03.2021 Poniatów. Metamorfoza domu pani Kasi. Pan Arek jest osobą zaradną, stara się pracować, ale są to głównie prace dorywcze, bo choroba Patryka wymaga częstej obecności ojca w domu. Większość dochodów rodziny pochłania rehabilitacja Patryka, bo tylko ona może zatrzymać postęp śmiertelnej choroby. Największym problemem domu, w którym mieszkają, jest łazienka, całkowicie niedostępna dla osoby z niepełnosprawnością. Rodzice myją chłopca w misce, od czasu do czasu noszą go do wanny, ale Patryk ma już 19 lat i coraz trudniej jest sprostać temu wyzwaniu.

Nasz Nowy Dom 17.03.2021 Poniatów. Metamorfoza domu pani Kasi

Choć pan Arek stara się i bardzo dba o dom, rodziny zwyczajnie nie stać na remont z prawdziwego zdarzenia. Gdy pojawia się ekipa programu „Nasz nowy dom”, marzenia, nie tylko te związane z domem, zaczynają się spełniać. Obecność i słowa otuchy Kasi Dowbor, dały rodzinie nadzieję na lepsze jutro.

Nasz Nowy Dom 17 i 18 marca 2021. Jakim rodzinom pomoże Katarzyna Dowbor?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE