Narodziny gwiazdy - kiedy w telewizji? Emisja w TVN, powtórka

2021-10-23 13:57 Adrian Rybak
Narodziny gwiazdy
Autor: TVN/WARNER BROS

Narodziny gwiazdy to jeden z najpopularniejszych filmów ostatnich lat. Słynny melodramat z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem podbił cały świat, a piosenkę Shallow znają wszyscy. Teraz film będzie można zobaczyć w polskiej telewizji. Kiedy premierowa emisja? Kiedy będzie można zobaczyć powtórkę? Informacje niżej.

Narodziny gwiazdy - kiedy w telewizji? Emisja w TVN, powtórki. Obsypany nagrodami dramat muzyczny, który jest debiutem reżyserskim uznanego aktora Bradleya Coopera . Artysta wciela się również w postać głównego bohatera. Partneruje mu nominowana za stworzoną przez siebie kreację do Nagrody Akademii debiutantka Lady Gaga. Para wypada razem rewelacyjnie zarówno w intymnych, kameralnych scenach jak i podczas występów scenicznych. O czym jest film? Jackson Maine (Bradley Cooper) był niegdyś wielką gwiazdą muzyki country, teraz jego kariera przygasa. Pewnego dnia mężczyzna poznaje utalentowaną piosenkarkę Ally (Lady Gaga) i postanawia pomóc jej wspiąć się na szczyt. Między parą rodzi się płomienne uczucie. Kiedy kariera Ally szybko nabiera tempa, Jacksonowi coraz trudniej jest pogodzić się z własną porażką. Kiedy będzie można obejrzeć film w TVN?

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?

Narodziny gwiazdy - emisja w TVN

Film Narodziny gwiazdy będzie można zobaczyć na antenie głównego kanału TVN już w sobotę 23 października 2021 o godzinie 21:45. Emisja rozpocznie się zaraz po zakończeniu nowego odcinka programu Mam talent. Nie ma jednak informacji na temat powtórek. Narodziny gwiazdy w każdej chwili mogą obejrzeć jednak użytkownicy player.pl.

Narodziny gwiazdy - obsada

  • Lady Gaga - Ally Maine
  • Bradley Cooper - Jackson Maine
  • Sam Elliott - Bobby Maine
  • Dave Chappelle - George „Noodles” Stone
  • Anthony Ramos - Ramon
  • Andrew Dice Clay - Lorenzo
  • Michael Harney - Wolfie
  • Rafi Gavron - Rez Gavron
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE