Napastnik - premiera i obsada nowego filmu Patryka Vegi. O czym będzie?

2019-11-18 15:03
Patryk Vega
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej 'płodnych' reżyserów w naszym kraju. Od paru ładnych lat tworzy po dwa filmy rocznie, a w jednym z wywiadów zapowiedział, że w najbliższej przyszłości ma zamiar produkować aż trzy filmy w ciągu roku. Vega porusza zazwyczaj kontrowersyjne tematy, które mają obnażać pewną grupę społeczną czy zawodową. W filmie Napastnik na tapet wziął polską piłkę nożną.

Napastnik - premiera i obsada nowego filmu Patryka Vegi. O czym będzie najnowsza produkcja reżysera? Ostatnim filmem Vegi była Polityka, która trafiła na ekrany kin 4 września 2019 roku. Produkcja miała pokazać, jak tak naprawdę wygląda scena polityczna w naszym kraju. Reżyser zapowiedział już także, że pracuje obecnie nad 3 częścią filmu Kobiety mafii, które mają trafić do kin w 2020 roku.

Napastnik - obsada i fabuła filmu

Mimo że premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, jak na razie nie są znane dokładne szczegóły fabuły. Jak podaje Onet, póki co wiadomo jedynie, że zdjęcia do produkcji rozpoczęły się we wrześniu 2019 roku. Napastnik ma pokazywać, jak od środka wygląda środowisko związane z polską piłką nożną. Również od strony kibiców. Jak na razie wiadomo, że w filmie grają:

  • Zbigniew Zamachowski,
  • Piotr Stramowski,
  • Antoni Królikowski.

Napastnik - kiedy premiera?

Film ma wejść na ekrany kin 21 lutego 2020 roku. Co ciekawe, tego samego dnia premierę ma mieć także trzecia część filmu Kobiety mafii.

NAJNOWSZE