Nadzwyczajni - premiera, obsada, zwiastun. Nowy film twórców Nietykalnych również będzie hitem?

2019-11-22 15:59
Nadzwyczajni
Autor: screen youtube.com, kanał KinoSwiatPL screen youtube.com

Gwiazdy francuskiego kina, zdobywcy Cezarów – Vincent Cassel („Czarny łabędź”) i Reda Kateb („Prorok”) w najnowszym dziele autorów „Nietykalnych” – światowego fenomenu, który stał się najbardziej kasową nieanglojęzyczną produkcją w historii i zarobił łącznie ponad 400 milionów dolarów! Film „Nadzwyczajni”, którego pokaz uświetnił ceremonię zamknięcia ostatniej edycji festiwalu w Cannes, to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o wychowawcach młodzieży, do których nie ma rzeczy niemożliwych.

Nadzwyczajni - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film? Bruno i Malik są najlepszymi kumplami. Na pierwszy rzut oka wszystko ich dzieli – temperament, zainteresowania, a nawet religia. Łączy natomiast gorąca przyjaźń oraz fakt, że od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z trudnych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się przypadkami zakwalifikowanymi przez medycynę jako trudne i złożone. 

Nadzwyczajni - kiedy premiera?

Nie wszystkim jednak metody Bruno i Malika są w smak. Kiedy Inspektorat Opieki Społecznej bierze pod lupę ich działalności i grozi zamknięciem ośrodków, przyjaciele rozpoczynają nierówną walkę z systemem. Wszystko dla dobra i zdrowia swoich niezwykłych podopiecznych. Film trafi na ekrany kin 6 grudnia 2019.

Nadzwyczajni - obsada

Scenariusz i reżyseria: Olivier Nakache, Éric Toledano („Nietykalni”, „Samba”, „Nasze najlepsze wesele”). Obsada:

  • Vincent Cassel,
  • Reda Kateb,
  • Aloïse Sauvage,
  • Hélène Vincent.

Nadzwyczajni - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE