Na Wspólnej wakacje 2021 - PRZERWA w emisji! Od kiedy do kiedy nie będzie serialu?

2021-08-03 12:06 Alicja Wójcik
Na Wspólnej
Autor: Materiały Prasowe

Jeden z najdłużej emitowanych w Polsce seriali, Na Wspólnej, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Między innymi dlatego, że jest to jedna z niewielu produkcji, które nie mają przerwy wakacyjnej. W odróżnieniu od innych seriali nowe odcinki Na Wspólnej można oglądać także przez lipiec i sierpień, a nowy sezon rozpoczyna się od września bez długiej przerwy.

Na Wspólnej można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15. Jednak mimo braku przerwy wakacyjnej, widzowie na pewien czas będą musieli pożegnać się z serialem. Produkcja zniknie z anteny jednak tylko na pewien czas, a winna temu będzie emisja nadchodzącego Top of the Top Sopot Festival 2021, który tradycyjnie można oglądać w TVN.

Na Wspólnej wakacje 2021 - PRZERWA w emisji! Od kiedy do kiedy nie będzie serialu?

Na szczęście fani Na Wspólnej będą musieli pożegnać się z serialem jedynie na kilka dni. Top of the Top Festival emitowany będzie bowiem od wtorku do czwartku w dniach 17, 18 i 19 sierpnia. Serial powróci jednak do emisji już w poniedziałek 23 sierpnia - stacja wyemituje wówczas odcinek 3275. A co się wydarzy w serialu wcześniej?

W odcinku 3274 Żbik wyciąga z aresztu syna Zakościelnego i… zaraz tego żałuje! Kasia radzi Darkowi, żeby przyjął propozycję współpracy z Zakościelnym – będzie miał okazję bliżej poznać ojca. Niebawem mecenas prosi Żbika o wyciągnięcie z aresztu… syna! Darek robi to, ale bezczelność i arogancja młodego Zakościelnego sprawia, że Żbikowi puszczają nerwy. Doprowadza do tego, że chłopak znowu wpada w ręce policji! Junior przerażony – jego ojciec leży pijany i nieprzytomny! Ojciec Elizy podpisuje z Brunem umowę zakupu jego mieszkania dla młodych Bergów. Eliza jest bardzo wdzięczna tacie. Tymczasem Jarek bierze Cieleckiego na rozmowę – chce wiedzieć, po co spotkał się z ojcem Juniora… Niebawem ojciec Elizy pojawia się u Zawady. Drzwi otwiera mu zapłakany dzieciak, a jego tata jest pijany do nieprzytomności! Tomek chce się oświadczyć Anastazji! Tomek bardzo stara się odzyskać Nastkę. Młody Nowak… chce się oświadczyć! Jednak Anastazja nie przychodzi na umówione spotkanie - wybiera uroczystość w szkole Seby, licząc że spotka tam księdza Olka! Co zrobi Tomek?!

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE