Na Wspólnej odcinki 2962-2965 streszczenia: Ignacy ucieka z domu. Chłopak odnajdzie się w... szpitalu

2019-10-17 10:46
Na Wspólnej odcinek 2964 - GŁÓWNE
Autor: TVN/Radek Orzel

Ciąża Anety jest zagrożona. Tymczasem Norbert z ukochaną zaskakują przyjaciół decyzją o półrocznym wyjeździe do Afryki. Rankiem Ignacy ucieka z domu. Jego babcia szaleje z niepokoju, tymczasem chłopiec przyjeżdża do szpitala, by pożegnać się z ojcem. Co jeszcze wydarzy się w serialu Na Wspólnej?

Na Wspólnej odcinki 2962-2965 streszczenia: Ignacy ucieka z domu. Chłopak odnajdzie się w... szpitalu. Serial Na Wspólnej możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 na antenie TVN. Była żona Smolnego dochodzi do wniosku, że lepiej będzie jeśli Przemek zostanie u taty, skoro tak się u niego poprawił. Tymczasem Brzozowski bardzo przeżywa jutrzejszą operację. Ignacy ucieka z domu. Pola kłóci się z matką. Do Zuzy przychodzi kobieta z córeczką. Ze łzami w oczach błaga, by fundacja pomogła w zebraniu funduszy na operację jej śmiertelnie chorego dziecka.

Na Wspólnej odcinek 2962: STRESZCZENIE

Żbik każe Anecie natychmiast wyprowadzić się z jego mieszkania. Kompletnie nie ruszają go tłumaczenia żony i prośba, by dali sobie szansę dla dobra ich dziecka. Darek jest zimny i nieubłagany. Aneta – w wyniku emocji – zaczyna odczuwać silny ból podbrzusza i mdleje. Trafia do szpitala i słyszy, że jej ciąża jest zagrożona. Czy Żbik przejmie się tym? Przemek podstępem zbliża się do Dagmary – nauczycielki, w której się kocha. Podczas ich rozmowy o miłości Romea i Julii, dochodzi do osobistych wyznań i gorących pocałunków! Przemek jest cały w skowronkach. Wspaniałą niespodziankę robi jemu i bratu ich mama – Natalia wraca z kliniki. Szczęśliwa i zdrowa wita swoich synów… Norbert z ukochaną zaskakują przyjaciół decyzją o półrocznym wyjeździe do Afryki. Dla Agaty przestaje to być oczywiste po rozmowie z szefem, który - nie chcąc stracić pracownika – proponuje jej awans! Tymczasem Norbert znowu znajduje Bruna z działką amfetaminy w garści…

Na Wspólnej odcinek 2962
Autor: TVN/Radek Orzel

Na Wspólnej odcinek 2963: STRESZCZENIE

Bohaterstwo Romana uderza w niego rykoszetem – prześmiewcze memy internetowe i wszechobecny wizerunek super-bohatera bardzo go męczą. To jednak nie jedyne zmartwienie Hoffera – kontrahenci jego firmy podnoszą ceny sądząc, że sława daje mu ogromne zyski! Roman jest załamany… Była żona Smolnego dochodzi do wniosku, że lepiej będzie jeśli Przemek zostanie u taty, skoro tak się u niego poprawił. Krzysztof jest dumny z syna, ale i z siebie – że nie zawiódł jako ojciec. Nie wie, jaką niespodziankę szykuje mu syn… Tymczasem w redakcji pojawia się Gwiazda, który naskakuje na Smolnego – żąda, by wreszcie zaczął doceniać artystę Tymona i innych wspaniałych pracowników! Krzysztof czuje w tym rękę żony szefa… Brzozowski bardzo przeżywa jutrzejszą operację. Prosi Kamila, żeby wpisał Igę na listę osób, które mają być informowane o jego stanie… Tymczasem Iga przychodzi po Ignasia, by zabrać go do Michała. Ale chłopiec… nie chce iść do taty. Krzyczy, żeby to on przyszedł do niego!

Na Wspólnej odcinek 2963
Autor: TVN/Radek Orzel

Na Wspólnej odcinek 2964: STRESZCZENIE

Koledzy z klasy chcą zakpić z ambitnej koleżanki – namawiają Polę, żeby napiła się z nimi wódki. Po jakimś czasie Zimińska odkrywa, że dziewczyna jest pijana. Matka Poli jest wkurzona - zabiera córkę do domu wytykając, że przynosi jej wstyd i sprawia ból. Z ust dziewczyny padają słowa, za które mama karze ją siarczystym policzkiem! Rankiem Ignacy ucieka z domu. Jego babcia szaleje z niepokoju, tymczasem chłopiec przyjeżdża do szpitala, by pożegnać się z ojcem. Ignasiowi udaje się zobaczyć go tuż przed operacją i powiedzieć, jak bardzo go kocha… Jak skończy się operacja Brzozowskiego? Nowy znajomy wpada do kliniki z dziwną prośbą – chce, by Joanna zaopiekowała się jego psem. Zaskoczona Bergowa uświadamia Karolowi, że znacznie lepiej zrobi to jego matka. Mężczyzna nie poddaje się i ma dla Joanny inne zadanie – chce by przeczytała i oceniła jego najnowszy komiks. Tego kobieta już nie odmawia…

Na Wspólnej odcinek 2964
Autor: TVN/Radek Orzel

Na Wspólnej odcinek 2965: STRESZCZENIE

Karol wpada do kliniki Joanny – chce wiedzieć, czy przeczytała jego komiks. Nieoczekiwanie pojawia się nagły pacjent – pies po wypadku! Karol asystuje Bergowej przy operacji, a potem zaprasza panią doktor do kawiarni. Wznosząc toast za uratowanego psiaka… całuje ją namiętnie! Matka Poli alarmuje Zimińską – dziewczyna zniknęła! Niebawem rozwścieczona kobieta wpada do gabinetu dyrektorki i oświadcza, że przenosi córkę z tej szkoły. Danka próbuje uświadomić Kamińskiej, że wszystkiemu winna jest ona sama i sposób w jaki traktuje Polę. Matka dziewczyny zaczyna to rozumieć dopiero, gdy znajduje list pożegnalny od córki! Do Zuzy przychodzi kobieta z córeczką. Ze łzami w oczach błaga, by fundacja pomogła w zebraniu funduszy na operację jej śmiertelnie chorego dziecka. Hofferowa nie zastanawia się ani chwili – każe mamie Nastki zebrać potrzebne dokumenty i daje kobiecie kilkaset złotych z własnego portfela… Świadkiem tego jest Ula, która poruszona decyduje, że sprzeda swoje rzeczy i odda pieniądze na leczenie Nastki.

Na Wspólnej odcinek 2965
Autor: TVN/Radek Orzel
NAJNOWSZE