Na Wspólnej 16.08.2022 - dlaczego nie ma dzisiaj w TV? Kiedy 3475 odcinek w telewizji?

2022-08-16 18:00 Leon Pietrzak
Na Wspólnej / Joanna Jabłczyńska / Krzysztof Wieszczek
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI

Dlaczego nie ma 3475. odcinka Na Wspólnej we wtorek 16 sierpnia? Stacja zdecydowała się na zaskakującą zmianę w ramówce. Skąd taka decyzja i do kiedy potrwa przerwa w emisji? Dalsze losy bohaterów zobaczymy dopiero za kilka dni!

Na Wspólnej - odcinek 3475. Dlaczego nie ma w telewizji? Serial od ponad 19 lat cieszy się niesłabnąca popularnością. Bardzo rzadko zdarzało się, żeby stacja TVN przerywała emisję i nie pokazywała nowych epizodów. Przypomnijmy, że odcinki "Na Wspólnej" nie są skazane na przerwę wakacyjną, jak wiele innych telenowel. Przygody naszych ulubionych bohaterów możemy śledzić również latem. Niestety zdarzają się wyjątki i tym razem serial musi zniknąć z ramówki. Jaki jest powód? Kiedy tytuł wróci na antenę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Od Malanowski i Partnerzy do króla erotyków. To jemu "zawdzięczamy" 365 dni

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Na Wspólnej 16.08.2022 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy oglądać?

Przerwa w emisji Na Wspólnej mogła zaskoczyć wielu fanów. Serial zniknął z ramówki już 15 sierpnia i nie pojawi się na antenie przez cały najbliższy tydzień. Odcinek 3475 będzie można obejrzeć w telewizji dopiero w poniedziałek 22 sierpnia, o godzinie 20:15. Powodem jest zaplanowana transmisja z wydarzenia Top Of The Top Sopot Festival 2022. Impreza potrwa od wtorku do czwartku i będzie można ją oglądać po godz. 20:00 na TVN.

Sonda
Czy "Na Wspólnej" to najlepszy polski serial?

Na Wspólnej odcinek 3475 - streszczenie

Lew otrzymuje odmowę leczenia Pauliny w szwajcarskiej klinice – tamtejsi lekarze nie widzą szansy na skuteczną terapię. Nalepa postanawia to ukryć przed żoną, ale ona sama nie wierzy, że cokolwiek jej pomoże. Daria nie może uwierzyć, że nie ma ratunku dla Pauliny… Beata jest coraz bardziej wkurzona na Emila – wyrzuca mu, że celowo nic nie robi w sprawie uniewinnienia Pawła. Sugeruje, że pasuje mu to, bo będzie mógł być blisko niej i swojego dziecka! Larson jest oburzony jej insynuacjami. Udaje mu się skontaktować z wujem Pawła, kryminalistą Zawiasem. Jest groźnie, ale Emilowi udaje się przekazać, że młody Wójcik potrzebuje pomocy! Janek obchodzi swoje 18 urodziny - zamierza je świętować z Bellą i przyjaciółmi. Dziewczyna traci chęć do zabawy, gdy w pokoju Janka znajduje wniosek o stypendium na angielskiej uczelni. Wkurzona, próbuje mu uświadomić, że studia w Londynie, to praktycznie decyzja o ich rozstaniu… Nocą - kiedy chłopcy są mocno wstawieni - dochodzi do wybryku, wskutek którego Janek wpada w fatalną pułapkę!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE