Spis treści
Emocje w życiu ulubionych ratowników z Leśnej Góry zdają się nie słabnąć, a poprzedni odcinek serialu "Na sygnale" był tego najlepszym dowodem. W sferze prywatnej doktor Kotarba wciąż narzucał się Róży, co nie umknęło uwadze spostrzegawczej Anny, podczas gdy Nowy zaczął śledzić Martę, coraz mocniej przekonany, że zakochał się w prawdziwym szpiegu. Równie gorąco było na dyżurze, gdzie ekipa Benia musiała ratować kobietę, która straciła przytomność i wymagała intubacji. Sprawa szybko nabrała kryminalnego charakteru, gdy na szyi pacjentki ratownicy dostrzegli ślady duszenia. Finał interwencji był równie dramatyczny, ponieważ w wyniku bójki z agresywnym mężem pacjentki, mężczyzna sam doznał poważnego urazu wątroby. Czego zatem możemy spodziewać się po kolejnym dniu w Leśnej Górze?
"Na sygnale" odc. 829 - streszczenie
W nadchodzącym odcinku prywatne problemy dotkną ratowników. Nowy bezskutecznie będzie próbował odzyskać Martę, jednak dziewczyna pozostanie nieugięta i nie będzie chciała z nim rozmawiać. W tym samym czasie Lisicki dozna szoku, odkrywając, że bliscy zorganizowali bez niego rodzinną wycieczkę. Na dyżurze zespół Dobromira zmierzy się z nietypowym przypadkiem rolnika z obrzękiem mózgu i neuroinfekcją, który, biorąc lekarza za zmorę, spróbuje uciec na traktorze. Z kolei ekipa Wiktora pojedzie na wezwanie do liceum, gdzie uczeń z gorączką i krwotokiem zasłabł. Ratownicy dowiedzą się, że nastolatek jest pozbawiony opieki, gdyż jego rodzice pracują za granicą, a w drodze do szpitala jego stan ulegnie pogorszeniu.
"Na sygnale" odc. 829 - kiedy, gdzie i o której emisja?
Fani serialu z pewnością nie mogą doczekać się kolejnych emocjonujących akcji ratunkowych i zawirowań w życiu ulubionych bohaterów. Nadchodzący epizod zapowiada się niezwykle interesująco i z pewnością dostarczy widzom wielu wrażeń. Warto więc zarezerwować sobie czas, by nie przegapić najnowszych wydarzeń w Leśnej Górze. Premierowa emisja 829. odcinka serialu "Na sygnale" odbędzie się w poniedziałek, 26 stycznia 2026 roku, o godzinie 22:20 na antenie TVP2.
"Na sygnale" - opis serialu i obsada
"Na sygnale" to doceniany przez widzów serial medyczno-ratowniczy, który w fascynujący sposób przedstawia codzienność załogi karetki pogotowia. Produkcja skupia się na walce z czasem, dramatycznych decyzjach i ludzkich historiach, które poruszają do głębi. Każde wezwanie to nowe wyzwanie dla zgranej ekipy profesjonalistów, a ich losy śledzą miliony Polaków. W serialu występują m.in.:
- Wojciech Kulinski (jako doktor Wiktor Banach)
- Dariusz Wieteska (jako ratownik Piotr Strzelecki)
- Kamil Wodka (jako Gabriel Msciwój Nowak "Nowy")
- Tomasz Piatkowski (jako doktor Artur Gora)
- Anna Wysocka-Jaworska (jako Barbara Wszolek)