Na dobre i na złe odcinek 684: Wiadomo, kto jest ojcem Józia! STRESZCZENIE

2017-11-08 15:05
Na dobre i na złe
Autor: screen youtube/TVP VOD

Na dobre i na złe odcinek 684: Dzięki badaniom genetycznym Józia, dowiadujemy się kto jest jego ojcem. Blanka zamierza rozpocząć studia w Bydgoszczy. Wiktoria chce pojechać z córką.

Na dobre i na złe odcinek 684: Dzięki badaniom genetycznym Józia, dowiadujemy się kto jest jego ojcem. Blanka zamierza rozpocząć studia w Bydgoszczy. Wiktoria chce pojechać z córką.

Badania porównawcze próbek DNA wskazują, że Józio jest synem Adama! Doktor Krajewski jest zaskoczony, ponieważ nic nie wiedział o testach. Gdy odkrywa, że badań zażądał od Oliwii jego brat, jest bardzo wkurzony. Adam robi awanturę Andrzejowi. Wiktoria jest świadkiem całego zdarzenia. Składa wypowiedzenie! Jednak Andrzej Falkowicz wyrzuca je do kosza.

- Jeszcze chwilę temu zastanawiałam się, czy je składać…
- Oczywiście, że nie składać!
- Muszę zrobić sobie przerwę…
Profesor, zdenerwowany, podrze w końcu dokument na kawałki. Jednak Wiktorii to nie zatrzyma.
- Napiszę drugie...
- Podrę wszystkie!
- Potrzebuję... pomyśleć. Zająć się sobą, moim dzieckiem…

M jak miłość 1327: Czy Ala powie o ciąży Pawłowi? Co dalej z ich małżeństwem?

Na dobre i na złe 684: Wiktoria chce wyjechać

Tymczasem okazuje się, że Blanka znalazła się na pierwszym miejscu listy kandydatów na Akademię Medyczną. Niestety na liście rezerwowej...Zamierza przeprowadzić się do Bydgoszczy i tam rozpocząć studia. Wiktoria postanawia wyjechać z córką!

- Jadę z tobą do Bydgoszczy! A jak już załatwimy twój awaryjny plan na życie... może byśmy gdzieś wyskoczyły?
- Nie masz dyżuru?
- Miałam...
- Dokąd chcesz się wybrać?
- Jeszcze nie wiem... Reflektujesz?
- Gdzie nas los poniesie? Jak... Thelma i Louise?
- Tylko może z lepszym zakończeniem…

Na dobre i na złe odcinek 684 zostanie wyemitowany 8 listopada o 20:45 w TVP2. Przypominamy, że 1 listopada to święto i ulubione seriale widzów nie są emitowane tego dnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE