Na dobre i na złe, odc. 813 i 814 - streszczenia. Niespodziewany powrót Wiki

2021-09-08 15:46 Adrian Rybak
Na dobre i na złe - Jose i Wiki
Autor: MTL Maxfilm Na dobre i na złe - Jose i Wiki

Na dobre i na złe to jeden z ulubionych seriali Polaków. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze trzymają widzów w napięciu od wielu lat. W nadchodzących odcinkach dojdzie do ciekawych wydarzeń. Co wydarzy się w życiu bohaterów? Przeczytaj streszczenia nowych odcinków kultowego serialu Telewizji Polskiej.

Na dobre i na złe to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Obok M jak miłość i Barw szczęścia to najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują na nowe odcinki. W nadchodzących wydaniach serialu pojawią się nowi pacjenci. Lekarze z Leśnej Góry będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami zawodowymi oraz trudnymi charakterami chorych. Nadchodzą także zmiany w prywatnym życiu pracowników słynnego szpitala. Czego mogą spodziewać się widzowie w nadchodzących odcinkach? Przeczytaj, co wydarzy się w 813. i 814. odcinku Na dobre i na złe. Opisy poniżej.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

Na dobre i na złe - odcinek 813. Środa 8.09.2021

Blanka i Radwan wracają w końcu do pracy i wspólnie z Maksem walczą o życie ciężarnej pacjentki, która ma rozwarstwienie aorty. Tymczasem Antek odzyskuje siły po przeszczepie serca i wychodzi w końcu ze szpitala, ale wcześniej zadaje Indze niewygodne pytanie. Inspektor Korban nadal interesuje się Hanią i odkrywa, że lekarka jest pośrednio zamieszana w sprawę napadów na jubilerów. Wiki wraca niespodziewanie do Polski i zjawia się w hotelu rezydentów.

Na dobre i na złe - odcinek 814. Środa 15.09.2021

Doktor Falkowicz - zostawszy wdowcem i samotnym ojcem - z trudem radzi sobie z obowiązkami i jest bliski załamania. Przyjaciele robią jednak wszystko, by mu pomóc, nawet, gdy Andrzej odrzuca ich wsparcie. Tretter i Wiki są przypadkowymi świadkami porzucenia dziecka, kilkuletniego Kuby, którego od razu zabierają do szpitala, ponieważ chłopiec ma dziwne objawy somatyczne. W szpitalu w Leśnej Górze zjawia się Lidka, pacjentka, która wciąż wyszukuje u siebie jakieś choroby. Tym razem skarży się na problemy ze wzrokiem. Tymczasem Hania odkrywa, że Lucyna nagle zniknęła, a dom wygląda, jakby doszło do włamania. O swoim odkryciu od razu informuje znajomego policjanta - Piotra. Z kolei pedantyczny Borys zyskuje nieoczekiwanie nowego towarzysza życia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE