Na dobre i na złe

i

Autor: Materiały prasowe TVP

Na dobre i na złe - kiedy nowe odcinki po wakacjach 2021? Dni i godziny emisji

2021-08-26 17:02

Na dobre i na złe to jeden z ulubionych seriali Polaków. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze trzymają widzów w napięciu od wielu lat. Już wkrótce odbędzie się premiera nowego sezonu i fani znów będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Kiedy transmisja pierwszego odcinka? Odpowiedź na to pytanie niżej.

Na dobre i na złe to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Obok M jak miłość i Barw szczęścia to najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują na nowe odcinki. W nadchodzącym sezonie serialu pojawią się nowi pacjenci. Lekarze z Leśnej Góry będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami zawodowymi oraz trudnymi charakterami chorych. Nadchodzą także zmiany w prywatnym życiu pracowników słynnego szpitala. Na dobre i na złe to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier telewizyjnych jesieni 2021. Choć na antenie jest już od wielu lat, nadal gromadzi ogromną widownię. Kiedy będzie można obejrzeć pierwszy odcinek po tegorocznej przerwie wakacyjnej? Telewizja Polska poinformowała już o dacie premiery.

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem

Na dobre i na złe po wakacjach 2021 - dni i godziny emisji

Na dobre i na złe powróci już wkrótce. Dla widzów mamy dobrą informację, ponieważ na premierę nie trzeba będzie długo czekać. Według ramówki TVP, pierwszy odcinek po wakacjach będzie można zobaczyć już 9 września 2021. Emisja odcinków w każdy czwartek o godzinie 20:55.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021 - online

Czy nowe odcinki Na dobre i na złe będzie można oglądać w internecie? Okazuje się, że tak. Odcinki zamieszczane będą na stronie internetowej vod.tvp.pl. Dostępne będą także w aplikacji TVP VOD.