Na dobre i na złe

i

Autor: Materiały TVP

Na dobre i na złe 785, 786: streszczenie. Stan Hani się pogarsza. Dagmara odchodzi ze szpitala

2020-10-21 17:35

Hania wciąż leży nieprzytomna, a gdy jej stan się pogarsza, o życie dziewczyny walczą wspólnie Michał oraz Grzesiek chirurg ze szpitala pod Łodzią. Tymczasem w Leśnej Górze do pracy wraca doktor Bart. Pracujący w Leśnej Górze ratownik ma problemy z sercem. Zostaje przyjęty do szpitala. Okazuje się, że miał kontakt z wirusem.

Na dobre i na złe 785, 786: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Obecnie emitowany, 22 już, sezon Na dobre i na złe powrócił po przerwie wakacyjnej 9 września 2020 roku. Widzowie mogą oglądać kolejne odcinki serialu o tej samej porze, co przed wakacjami - w każdą środę o godzinie 20:55.

Na dobre i na złe 785: streszczenie

Szczepan i doktor Beger wkraczają na wojenną ścieżkę. Jeden z ratowników, Zbyszek zdradza Lipskiemu sekret Maksa sprzed lat. Do szpitala trafiają dwie ofiary porażenia piorunem i powraca Kaja młoda matka, u której doszło do zakażenia rany po cesarskim cięciu. Tymczasem Alinę nadal niepokoi bliska przyjaźń Matyldy z Niną.

Przysięga, Więzień miłości, Elif - co wiesz o tureckich serialach?

Pytanie 1 z 9
Jak miała na imię matka Elif, tytułowej bohaterki serialu?

Na dobre i na złe 786: streszczenie

Pod opiekę doktora Trettera trafia mała Zosia. Ma wysoką gorączkę i drgawki. Matka dziewczynki, Karolina, jest bardzo zmartwiona, ponieważ jej córka choruje od dawna. Doktor Beger mówi Konicy, że chce zostać ordynatorem oddziału kardiologii. Beger kolejny raz grozi Dagmarze, że będzie czekać na jej błąd. Załamana pielęgniarka postanawia odejść z pracy. Szczepan próbuje porozmawiać z Agatą o Maksie.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć