Na dobre i na złe 783 streszczenie. Hania znika bez śladu! Co się stanie z Sikorką?

2020-09-29 9:55 PK
Na dobre i na złe
Autor: Materiały prasowe TVP

W 783 odcinku Na dobre i na złe widzowie będą świadkami zniknięcia Hani. Lekarka nie dotrze na swój dyżur i nikt nie będzie potrafił się z nią skontaktować. Co się stało z Sikorką? Jak potoczą się jej losy? Na dobre i na złe odc. 783 zostanie wyemitowany 7 października o godzinie 20:55 w TVP2. Serial można śledzić także na stronie vod.tvp.pl.

Na dobre i na złe to serial, który przedstawia losy personelu i pacjentów szpitala znajdującego się w fikcyjnym miasteczku Leśna Góra pod Warszawą. Pracownicy codziennie walczą o ludzkie życie, zmagają się z trudnymi przypadkami medycznymi i własnymi słabościami w życiu zawodowym i prywatnym. Widzowie obserwują pracę i osobiste rozterki lekarzy, a także problemy ludzi, którzy trafiają do Leśnej Góry na leczenie, często w ciężkim stanie. Sprawdźcie, co wydarzy się w 783 odcinku Na dobre i na złe.

Na dobre i na złe odc. 783 streszczenie

Hania nagle nie zgłasza się na zaplanowany dyżur i przez cały dzień nie daje znaku życia. Kazia powoli odzyskuje czucie w nogach i zaczyna wahać się, czy nie powinna dać Tadkowi drugiej szansy. Tymczasem Alina i Kasia wciąż martwią się o Matyldę. Nastolatka wraca po wypadku do szkoły, gdzie znów spotyka się z Niną, która namawia ją, by zażyła narkotyki. Doktor Konica, wspierany przez Blankę oraz Tadka, próbuje pomóc France, dziewczynie, która ma przejść amputację ręki. Pod opiekę doktor Fisher trafia Filip, nastolatek, który wypił butelkę spirytusu.

W serialu występują m.in.: Mateusz Janicki - Michał, Ilona Ostrowska - Kasia Smuda, Joanna Pach - Żbikowska - pielęgniarka, Piotr Pluciński - ratownik medyczny, Sławomir Wierzbicki - ratownik medyczny, Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Robert Koszucki - Konica, Pola Gonciarz - Blanka, Amelia Czaja - Matylda, Marcin Sianko - Paweł.

Żebrowski odchodzi z Na dobre i na złe. Uśmiercą profesora Falkowicza, a jego miejsce zajmie seksowna lekarka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE