Na dobre i na złe 685: kluczowa postać odchodzi z serialu!

2017-11-09 16:05
Na dobre i na złe
Autor: fot. Artrama

Na dobre i na złe 685: Nie mamy dobrych wieści dla fanów serialu. Jedna z kluczowych postaci zniknie z obsady produkcji. O kogo chodzi?

Na dobre i na złe 685: Nie mamy dobrych wieści dla fanów serialu. Jedna z kluczowych postaci zniknie z obsady produkcji. O kogo chodzi?

Odejścia kluczowych postaci w ulubionych serialach zawsze bolą. Niestety ostatnio zdarza się to coraz częściej. Czemu tak się dzieje? Przeważnie chodzi o znużenie aktorów wcielających się w bohaterów od wielu lat. Tracą oni motywację i chcą spróbować czegoś innego. Kolejne głośne odejście czeka nas w Na dobre i na złe 685. O kogo chodzi?

Na dobre i na złe odcinek 685: Lena romansuje z... Co na to Staszek? STRESZCZENIE

Na dobre i na złe - Agata znika z serialu

Wszystko wskazuje na to, że Agata (Emilia Komarnicka) zniknie z serialu! Jak do tego dojdzie? Do szpitala w Leśnej Górze trafi pewien podróżnik, który ma w planach podróż do Azji w celach charytatywnych. Mężczyzna chce zebrać pieniądze na szczytny cel. Niestety jego stan zdrowia wyklucza go z planowanej podróży. Jego miejsce zamierza zająć Woźnicka. Dziewczyna będzie chciała, aby w podróży życia towarzyszył jej Szczepan. Niestety mężczyzna nie jest na to gotowy. Czy zobaczymy jeszcze Agatę w Na dobre i na złe? Tego na razie nie wiadomo...

M jak miłość: pożegnalny list Lucjana Mostowiaka [TREŚĆ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE