Na dobre i na złe 2020: Michał Żebrowski odchodzi z serialu? Co dalej z Falkowiczem?

2020-08-10 14:16 kg
Michał Żebrowski
Autor: wbf

Na dobre i na złe to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 1999 roku i stale przyciąga ogromną publiczność. W 2011 roku do serialu dołączył Michał Żebrowski, który wciela się w profesora Andrzeja Falkowicza. Niestety wszystko wskazuje na to, że aktor odchodzi z serialu! Co dalej z ulubioną postacią widzów? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Na dobre i na złe 2020: Michał Żebrowski odchodzi z serialu? Co dalej z Falkowiczem? Na dobre i na złe to serial Telewizji Polskiej, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 7 listopada 1999 roku. Przez te wszystkie lata obsada produkcji wielokrotnie ulegała zmianom. Dziś w serialu występują między innymi: Michał Zebrowski, Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało, Filip Bobek, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Mateusz Janicki. Czy Michał Żebrowski, wcielający się w Andrzeja Falkowicza, odchodzi z serialu?

Na dobre i na złe 2020: Michał Żebrowski odchodzi z serialu?

Na początku sierpnia 2020 roku na świat przyszedł trzeci syn Aleksandry i Michała. Wówczas nikt nie spodziewał się, że chwilę po tak radosnej nowinie, ogłoszona zostanie smutna informacja. Jak podaje Świat Seriali, Michał Żebrowski postanowił zawiesić swoją karierę, przez co grany przez niego Falkowicz, zniknie ze szpitala w Leśnej Górze. Najprawdopodobniej w pierwszym odcinku po wakacjach widzowie dowiedzą się, że profesor wyjeżdża na rok do kliniki w Ameryce, aby zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że aktor nie żegna się z serialem. Robi jedynie przerwę w występowaniu w Na dobre i na złe, aby spędzić czas tylko z rodziną. Kiedy Falkowicz powróci do Leśnej Góry? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE