My, dzieci z dworca ZOO - obsada serialu HBO. Kto gra w ekranizacji głośnej powieści Christiane F.?

2021-02-19 16:13 AW
My, dzieci z dworca Zoo
Autor: Materiały Prasowe

Christiane, Stella, Babsi, Axel, Michi i Benno poznają się podczas undergroundowych imprez w pełnych narkotyków berlińskich klubach. Są silni, odważni i wiodą szalone życie w „raju”, który początkowo wydaje im się być feerią kolorów, brawury i ekscytacji. Centralną postacią i osią dla całej grupy jest Christiane, na życiu której ogromne piętno odcisnęło rozstanie jej rodziców. Dziewczyna ucieka z domu, by odnaleźć się w niezwykle kuszącym alternatywnym świecie.

My, dzieci z dworca ZOO - obsada serialu HBO. Kto gra w ekranizacji głośnej powieści Christiane F.? Zacieśniające się z biegiem czasu więzi między nastolatkami sprawiają, że członkowie grupy w hedonistycznych uniesieniach szukają kolejnych dreszczy emocji, przeżywając pełne euforii wzloty i mroczne, niebezpieczne wręcz, upadki. Podczas gdy ich życie i związki na zmianę rozwijają się i rozpadają, ich własne traumy wciągają ich w wir, z którego nie każdy jest w stanie uciec.

My, dzieci z dworca ZOO - obsada

W głównych rolach w serialu My, dzieci z dworca Zoo występują: Jana McKinnon jako Christiane, Michelangelo Fortuzzi jako Benno, Lea Drinda jako Babsi, Lena Urzendowsky jako Stella, Jeremias Meyer jako Axel oraz Bruno Alexander jako Michi. Reżyserem produkcji jest Philipp Kadelbach (SS-GB, Generation War), który jest także jednym z autorów serialu razem z Annette Hess (Weissensee, Ku’damm 56, Ku’damm 59), pełniącą obowiązki głównej scenarzystki oraz producentki kreatywnej. Producentami są: Sophie von Uslar (NSU: German History X, Tannbach – Line of Separation) i Oliver Berben (The Typist, Perfume, Shadowhunters). Premiera serialu My, dzieci z dworca Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo aka We Children from Bahnhof Zoo) odbędzie się 27 lutego w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodanych zostanie wszystkich 8 odcinków produkcji. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na kwiecień.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE