Msza święta ONLINE i TV 9.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2021-05-08 6:00 AW
Msza święta
Autor: Pixabay

W ostatnim czasie z powodu pandemii wiele osób nie jest w stanie udać się w niedzielę do kościoła, aby uczestniczyć w mszy świętej. Pandemia koronawirusa sprawiła, że w świątyniach panują bardzo rygorystyczne obostrzenia takie jak ograniczenie liczby osób, a także konieczność zasłaniania nosa i ust, która obowiązuje w każdej przestrzeni publicznej. Dla osób, które nie mogą pójść do kościoła, alternatywą są nabożeństwa transmitowane w telewizji.

Msza święta ONLINE i TV 9.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie i kiedy szukać transmisji z mszy w niedzielę 17 stycznia? Poniżej znajdziecie harmonogram nabożeństw transmitowanych tego dnia w ramówce telewizyjnej. Msze święte od pewnego czasu regularnie pojawiają się w telewizji z racji tego, że wielu wiernych nie jest w stanie wybrać się do kościoła. Skorzystanie z takiej możliwości bardzo ułatwia wielu osobom, które nie mogą wyjść z domu, uczestnictwo w nabożeństwach.

Msza święta ONLINE i TV 9.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

W niedzielę 9 maja harmonogram mszy świętych w telewizji wygląda następująco:

  • o godzinie 7:00 w TVP1 Msza święta z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach
  • o godzinie 9:00 w Polsat News Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
  • o godzinie 9:30 w TV Trwam Msza święta z Jasnej Góry
  • o godzinie 12:00 w TV Trwam Regina Coeli z Ojcem Świętym Franciszkiem
  • o godzinie 12:00 w TVP1 Regina Coeli
  • o godzinie 18:00 w TV Trwam Regina Coeli
  • o godzinie 20:20 w TV Trwam Różaniec

Msza święta online

Msze święte online można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE