Msza święta ONLINE i TV 16.01.2022 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2022-01-16 7:00 ek
Kościół
Autor: Canva

Pandemia wciąż trwa, dlatego od wielu miesięcy obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust w przestrzeniach publicznych. Obowiązuje także limit miejsc w sklepach, biurach czy też świątyniach, dlatego wiele osób wybiera udział we mszy świętej poprzez transmisję telewizyjną lub internetową. Gdzie szukać transmisji mszy w niedzielę 16 stycznia?

Msza święta ONLINE i TV 16.01.2022 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie i kiedy szukać transmisji z mszy w niedzielę, 16 stycznia? Poniżej znajdziecie rozpiskę nabożeństw transmitowanych tego dnia w ramówce telewizyjnej, a także w internecie. Msze święte od dłuższego czasu regularnie pojawiają się w telewizji z racji trwającej pandemii oraz nałożonych limitów między innymi w Kościołach. Jeśli ktoś nie jest w stanie uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w świątyniach, wybiera transmisję telewizyjną lub internetową. Gdzie je znaleźć?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Msza święta w TV: TVP1, Polsat, Trwam

W niedzielę 16 stycznia harmonogram mszy świętych w telewizji wygląda następująco:

  • TVP1 godz. 7:00 - transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
  • Polsat News godz. 9:00 - transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej
  • TV Trwam godz. 9:30 - transmisja mszy świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Msza święta online - 16 grudnia

Msze święte w internecie można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie czy też Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE